İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türkiye - İspanya maçı

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Tarih: 1 Nisan 2009
Saat: 20:00
Yer: İstanbul , AS.Yen

Türkiye
1 Volkan Demirel
6 Gökhan Gönül
22 Hakan Balta
3 Emre Aşık
5 Emre Belözoğlu
25 İbrahim Üzülmez
15 Mehmet Aurelio
14 Arda Turan
17 Tuncay Şanlı
10 Nihat Kahveci
9 Semih Şentürk

İspanyanın ezikleri
1 Iker Casillas
2 Joan Capdevila
3 Gerard Pique
4 Sergio Ramos
13 Marchena
6 Xabier Alonso
7 Senna
14 Silva
8 Xavi Hernandez
11 Fernando Torres
16 Reira

Ortada dolaşan kara tavşan: Michael Riley

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ikiyi kaçırdık bee ...arda gozumsun..Allah nazardan saklasın bu cocugu...

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
öndeyiz ilk yarı
1-0

ceycey45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
türkiye güzel oynuyor 1 gol daha gelecek gibi

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
Maç Sonucu:
Türkiye: 1 - İspanya: 2

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Fatih terim acizsin, aciz adamın tekisin, yazıklar olsun senin gibi teknik direktöre yazıklar olsun senin gibi bir türke, Kaç maçtır sabret sabret diyorum, sineye çekiyorum ama artık doldum taştım fatih terimi saklayacak bahanelerim kalmadı. Babam söylediğinde hep haklıydı pavyon kabadayısından başka birşey değilsin sen.

Şu takıma taç kullanmayı öğretememişsin, şu kalecine top oyuna nasıl sokulur öğretememişsin, şu tuncaya sakin ol ayağında pas tut dememişsin, türkiyede 18 tane profesyonel takımından bir tane sol bek adam bulup şu takıma koyamamışsın, ispanya maçında gördün uyumsuz nihat semih ikilisi, madem galibiyete oynamayacaksın koy semihi tek başına debelensin dursun, emre bölezoğlu damadınmıdır nedir her maç her maç sahada ilk on birde kendi takımında sakatlıklardan kurtulamıyor milli maçlarda fatih terim onsuz sahaya çıkmıyor. Ben sana şimdi daha ne diyeyim ya, birde reklamlara çıkmışsın amansız ol diyorsun, sen ilk önce kendine bak adam ol adam. Şimdi çıkarsın ekrana yok şöyleydi yok böyleydi iki laf atarsın ortaya birisi semihi neden çıkardın diye soruncada bırakında taktiği tekniği biz belirleyelim siz işinize bakın dersin.

Şimdi bana fatih terim büyük hoca diyenler yok biz onla avrupa şampiyonasına gittik yok galatasaray uefa yı aldı vs vs diyenler çıkacaktır. Bunların hiç birine katılmıyorum, koyu bir galatasaraylıyım haddinden fazla ama bu adamın galatasaraylılığı beni utandırıyor. Hem galatasaray uefa yı aldığı zaman hem avrupa şampiyonasında futbolcuların bireysel özellikleri ve vatan aşklarından başka birşey yoktu takımda, fatih terimin vermiş olduğu ne bir taktik ne bir teknik hiç ama hiç birşey yoktu. daha çok şeyler söylemek istiyorum, çok ağır şeyler yazmak fatih terim gibi bir pavyon kabadayısını nefretimle boğmak istiyorum ama en son 3 yıl önce forumda kart gördüm böyle rezil bir insan için forumdan uzaklaşmak istemiyorum.

Yazıklar olsun sana fatih terim yazıklar olsun.

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Fatih Terim varken hic sasirtici degil bu sonuclar. Birinin bu adama saha icinde Hagi'nin olmadigini soylesin. Saha disinda bos konusmaya benzemez futbol. ;) Normalde uzulmem lazim ama bu kadar egoist, bu kadar -aminaye tabirle- kulhan bir adam inatla orda tutanlar oldukca, mustehaktir diyorum.

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yahu kimse kızmasın ama bu adam zamanında omuzlarınızda taşıdığınız ve kral imparator vsvs dediginiz aynı adam degilmi ?...
ne oldu şimdi ?
ben maçı izlemedim. fakat bu kadar çabuk vazgeçmemeliyiz diyorum ben.

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
@CMYLMZ, kendi adima cevap vermem gerekirse rahat bir vicdanla soyleyebilirim ki bu adami hic benimsemedim. 96'da da omzuma almadim, 2009'da da. Galatasaray'da Haginin emekleri ile alinan basarilar buna yazildi. O yuzden hep yaziyorum ki, biri sahada haginin olmadigini anlatsin diye. Ersun Yanal'in yerine haksizlikla, futbol disi yollarla geldi. Bunu da tasvip etmedim. Bu adam milli takim patronuyken desteklemek icimden gelmiyor. Pes etme konusuna gelirsek, hala umidi olan var mi bu adamdan ? ;)

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
@CMYLMZ, kendi adima cevap vermem gerekirse rahat bir vicdanla soyleyebilirim ki bu adami hic benimsemedim. 96'da da omzuma almadim, 2009'da da. Galatasaray'da Haginin emekleri ile alinan basarilar buna yazildi. O yuzden hep yaziyorum ki, biri sahada haginin olmadigini anlatsin diye. Ersun Yanal'in yerine haksizlikla, futbol disi yollarla geldi. Bunu da tasvip etmedim. Bu adam milli takim patronuyken desteklemek icimden gelmiyor. Pes etme konusuna gelirsek, hala umidi olan var mi bu adamdan ? ;)

+ 1920

Dikkat ettinizmi maçta bilmiyorum, taç kullanamıyoruz, taç kullanacak adamımızın 5 metre ötesinde başka bir futbolcumuz var kendi yarı sahamızda rahat rahat ona oynamak var iken gidip orta sahada markajdaki adama taç atmaya çalışıyoruz, kalecimiz volkan ne zaman kendisine top gelse sanki bahçalarda maydanos misali adam kendisine pres uygulamadıkça topu oyuna sokmuyor ve diğer oyuncularımızın markaja alınmasını kolaylaştırıyor. Birde ispanya kalecisine bakalım, adamlar 2 nci golü atmışlar artık çok rahatlar buna rağmen top eline geldiği zaman o saniyede oyuncusuna atıp topu oyuna sokuyor. Bizim yapılan degajların alayı orta sahada toz olup kayboluyor. Bir teknik adam bunları futbolcusuna anlatamazsa, nasıl bir teknik direktördür o. Ve son olarakta koskocaman türkiye profesyonel liginde şu ibrahim üzülmez i kesecek başka bir sol bek oyuncusu yokmudur allah aşkına yıllardır beşiktaş bu deliden çekti aynı şekilde milli takımda çekti ve halen çekmekteyiz.

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Benim anlamadığım İbrahim Üzülmez'in hala milli takımda işi ne?
Ramos ezdi geçti la İbo'yu!
Herif nerdeyse 40'ına gelecek hala milli takımda.
Bir ara çıkmıştı yine girdi.

Al Sivasspor'dan bir defans. Yok mu Türkiye'de İbo'dan daha iyi kanat oyuncusu (!)
Alıyor topu bizim defanstan 10 metre sürükle, sonra yorulduğum ayağına yat topu kaptır.

Fatih Terim iyi bir gözlemci değil.
Fenerbahçe'liyim; Emre'nin, Gökhan Gönül'ün bu takımda yeri yok.
Var mı ötesi? Yerleri yok.

Ayhan 18'lik kadroda bile yok. İbrahim Toraman'ı da almadı.

Bir de gitti son 15 dakika da -belki de maçı koparabileceğimiz dakikalarda- Nuri'yi, Batuhan'ı oyuna sok.
Acayip komik ya.

Ya sen İspanya'ya karşı oyunuyorsun ve forvetin Batuhan! Yok mu başka forvet Türkiye'de? Mehmet Yıldız, hatta Mert Nobre...

Yani anlamadığım bir nokta da şu...
İspanyollar defanstan aldıkları topları orta sahada çevirip çevirip hücuma kalkıyorlar.
Bizimkiler hep aynı; Hakan Balta Emre Aşık'a. Emre, Hakan Balta'ya. Hakan Balta Emre'ye. Emre Volkan'a. Volkan Nihat'a. Nihat topu kaptırsın ve İspanyolların atağı başlasın.

Halısahada bizim bakkal Hikmet Abi'lerle maç oyar gibiydik ya.

Terim ve ekibi gerektiği yerde gerektiği müdahaleleri yapamadılar.

Kazanabileceğimiz maçı kaybettik.
Çok yazık oldu çok...

Haaa bir de....
Volkan'a laf atanın başına taş düşsün.
Adam Türkiye'deki en iyi kaleci! İtirazı olan var mı?
Yok şöyle hata yaptı yok böyle...
Volkan gerçek bir profesyonel.

He teknik olarak eleştirirsin. Şurda şunu yapabilirdi falan diye.
Ama "aptal volkan", "kova volkan", "bu ne biçim kalecilik" gibi yorumları kabul etmiyorum.

Ey mucize... Nerdesin?..

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
:) bence bu oyuncuları bazı baskılardan dolayı alıyor yoksa almaz. Forvete bak hiç biri bu sene 3 tane 90 dk oynanamış adamlar biri yedekçi biri çocuk biride sakat. gidip Mehmet Çakır Mert Nobre Sercan Yıldırım Taner Gülleri Mehmet Yıldız ı oynatmayıp başka bir adam alıyosa sorun büyük demek. Al tenerle sercanı 2 şer gol atsınlar sonra 10 milyondan sat kim alırsa alsın. Sonra yineo sezonun en iyilerini al onlarıda oynat sat Brezilya usulü alex fenere geldikten sonra kaç kere gitti milli takıma hemde kaptandı şimdi suratına bakmıyorlar neden adamlar sattı fenere işi bitirdi yerine robinhoyu koydu onuda reale sattı sonra başkasını koysu vs. vs. diye sürüp gidiyor. Bizde ise hakan geldi 35 e hala milli rüştünün oğlu oynucak nerdeyse a milli takımda hala oynamaya çalışıyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5