İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türkiye Lokasyon - SSD Disk - Limitsiz Trafik -LiteSpeed - 9,90 TL

AdimHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
logo.png

Merhaba,

Bireysel ve Kurumsal sitelerinizi sorunsuzca barındırabileceğiniz reseller paketlerimizi tanıtmak istiyoruz.

Bayi Hosting( Reseller ) kimler için uygun ?

Birden fazla sitesini tek çatı altında toplamak Bireysel ve Kurumsal müşteriler için son derece faydalı bir hizmettir. Bayi hosting sayesinde daha ekonomik koşullarda hizmetinizi sağlayabilecek ve hepsini tek bir panelden yönetebileceksiniz.

Litespeed Teknolojisi ile Hızı hissedeceksiniz !
Litesped Linux sunucularda Apache alternatifi bir web serverdir.Litespeed, Apache kullanan sunuculara göre kat kat daha yüksek bir performans almanızı sağlayacak. Hızı seviyoruz ve tüm sunucularımızda Litespeed kullanıyoruz !

Cloudlinux ile Yüksek performans -Yüksek Güvenlik !
Clodlinux kullanıcılar arasında kaynak kullanıını izole eder ve çekirdek düzeyinde yönetir. Yeni nesil Cloud altyapısı sayesinde her hesaba belirli bir sistem kaynağı ayrılır ve böylelikle paylaşımlı sunucuda paylaşımsız hizmet almanın keyfini yaşarsınız.

CageFS ile Yüksek Hesap Güvenliği !
CloudLinux altinda CageFS ile yapilandirilmis bir sistemde her kullanici kendisine ozel araclara sahip olur ve hersey diger kullanicilardan tamamen yalitilmis olarak calisir. Hicbir kullanici kendi sanal dosya sistemi disindaki dosyalari veya kullanici hesap / sifrelerini goremez, erisemez veya degistiremez. Ayni şekilde sunucudaki config dosyalarini okuyamaz. .

%100 Müşteri Memnuniyet Garantisi ve 7 Gün Gerçek Geri İade İmkanı !

İşimizi seviyoruz,hizmetimize güveniyoruz. Kaybolan zamanınızı yerine getiremeyiz belki ama hizmetimizden memnun kalmadığınız takdirde 7 gün içerisinde Koşulsuz -Şartsız gerçek geri iade garantisi sunuyoruz.

Gerçek Haftalık Yedekleme ile Verileriniz artık güvende !
Yaptığımız işin ve verilerinizin öneminin farkındayız. Verileriniz düzenli olarak harici sunuculara aktarılır ardından ofisimizdeki backup diskimize aktarılarak verilerinizin güvenliği garanti altına alınır. Sıfır veri kaybı artık hayal değil !

Siz sadece İşinize Odaklanın diye 7/24 Destek !

*7/24 Ticket Destek,
*7/24 Mail Destek,
*Telefon Destek ( Hafta İçi 10:00 - 18:00 ),
*Teamviewer Üzerinden Bire- Bir Canlı Destek

premiumbayikampanya.png

•Limitlendirilmemiş Disk Alan
•Limitlendirilmemiş Trafik Kotası
•Limitsiz Alan Adı Ekleme
•Limitsiz Veritabanı Oluştrabilme
•Limitsiz E-Mail
•Limitsiz Subdomain (Alt Domain )
•Özel Nameserver Kullanabilme
•Litespeed Web Server ( Hızlı Açılan Sayfalar )
•Cloudlinux / CageFS ( Yüksek Hesap Güvenliği )
•softaculous (Tek Tık ile Yüzlerce Popüler Script Anında Kurulum )
•Haftalık Yedekleme
•cPanel / WHM Kontrol Paneli
•Ticket Destek - Telefon Destek - Canlı Destek - Teamviewer Destek
•7 Gün Gerçek Geri İade Garantisi
• Zengin Ödeme Seçenekleri (Kredi Kartı 3D - Banka Havalesi - EFT - Paypal )

ilk ay %50 İNDİRİM; 9,95 :tl ( Kampanya Kupon Kodu: yakala )

Diğer Aylar ; 19,90 :tl

Yıllık %50 İNDİRİM ; 99,5 :tl ( Kampanya Kupon Kodu: yakala )

Hemen Sipariş Ver !

Bilinmesi Gerekenler;
*T.C yasalarına aykırı içeriklerin yayınlanması yasaktır.(hek,XYZ,Spam,Sesli Chat,Canlı Spor Etkinlikleri,Toplistler,Hit çekim sayfaları vb)
*Almış olduğunuz hizmet bir hosting hizmetidir.Size tahsis edilen alanı dosya depoloma alanı olarak kullanılması yasaktır.Tespiti halinde hizmetiniz askıya alınacaktır.
*Facebook- Twitter beğeni sistemleri için kullanılamaz.
*Adımhost dilediği müşteriye hizmet verme hakkına sahiptir.
*Fiyatlarımız KDV Dahildir.Faturasız işlem yapılmamaktadır.Faturanızı talep etmeniz halinde adresinize veya E-Posta hesabınıza göndermekteyiz.
*Sistemde adres bilgisi yanlış ve tutarsız olduğu tespit edilen kullanıcılara bilgilerinin doğrulanması adına uyarı verilir,düzenlenmediği takdirde hizmet sonlandırılır.
*Hizmet alan tüm müşterilerimiz Hizmet Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Kurumsal Bilgilerimiz,
Ticari Ünvan: Adımhost İnternet Hizmetleri
Vergi Dairesi: Kahramanmaraş | Aslanbey Vergi Dairesi
Vergi Numarası: 8460458308
Faaliyet Belgesi: 0744

İletişim Bilgilerimiz

Tel: 0 850 302 43 51
Fax: 0 850 302 43 51
Adres: İsmetpaşa Mah. Yeni hükümet Cad.Kristal Sitesi Kat:1 No:4 Kahramanmaraş/Merkez
E-Mail: [email protected]
Web: www.adimhost.com

mutlumusteriler.png
Cok hızlı ve güvenilir biri tüm sorunlarımla saat kaç olursa olsun ilgilendiler teşekür ediyorum.İşlerinde gerçekten profesyoneller

Bu arada çalışmaya başlayalı baya oldu ama anca yazabildim, Bende tereddüt ederek başladım çalışmaya çünkü sürekli problem yaşıyordum host firmalarıyla fakat aradan 1 ay'ı geçkin süredir çalışıyoruz. İşinde, İlgisinde, sunucularında adı gibi Bir değil bir kaç adım öndeler :) Çok teşekkür ediyorum kendilerine. Çalışmak için tereddüt eden varsa 1 dakika bile düşünmesin

Hasan beyle yaklaşık 7 aydır çalışıyoruz , kendisi gerçekten işini severek yapıyor gecenin bir yarısı bile aradığım oldu açıkçası :)

arkadaştan deneme amaçlı bir aylık reseller aldım.tüm sitelerimi onca yaşadığımız soruna rağmen sıkıntı etmeden taşıdı. ben şahsen çok memnun kaldım.inşallah aylık pakedin devamında 1 yıllık reseller pakedine geçeceğim. üstelik faturamı da sağolsun hemen kargolamış. şiddetle tavsiye ediyorum arkadaşı.

Gözünüz kapalı çalışabileceğiniz ender kişiliğe sahip olan arkadaşdır. Adı gibi ilgi ve alakada her zaman bir adım önde olun.

tüh bu kampanya banada vursaymış iyiymiş :) Şuana kadar daha aktif olarak kullanamadım ama yakın zamanda baya aktif kullanacağım.Sürekli server durumlarıyla gelen sms bilgilendirmeleriyle çizdiğiniz imaj çok hoşuma gitti.Umarım bundan sonrada kaliteden ödün vermeden bu yolda büyüyerek devam edersiniz :)

Yıllık alım yaptım. İlgi alaka herşey cok güzel. En ufak sorunda bile sms ile bilgilendirme yapıyorlar. Firma dediğin böyle olur. ALLAH utandırmasın diyorum.
İyi çalışmalar..

1 adet satın alındı, çok ilgili bir arkadaş tavsiye ederim.

Hayırlı satışlar hasan bey :) Alacaklara şimdiden hayırlı olsun hasan bey çok ilgili işini iyi bilen ve yapan birisidir alacaklar hiç düşünmesin

Hosting arıyorsanız, kesinlikle tercih etmelisiniz. Hasan bey çok iyi ilgilenir sizinle. Aşırı derecede memnunuz :)

Çok ilgili bir satıcı. Kesinlikle tercih etmelisiniz. Çok memnunum.

1 paket alındı sürekli beraber çalışırız inşallah.Memnun kalma dileğiyle :)

1 adet yıllık alım gerçekleştirildi, teşekkürler.

bir adet hizmet alındı ilgili ve anında teslimat teşekkürler hasan bey

Hayırlı işler Hasan.
Yakın zamanda bi sipariş geçeceğim :)

1 adet sipariş verdim teşekkürler adımhost.

1 adet reseller salandı ilgili ve kaliteli arkadaş

5 Aydır birlikte çalışıyoruz gerçekten memnun kalabileceğiniz güvenilir, kaliteli bir arkadaş. Bu zamana kadar herhangi bir sıkıntı yaşamadım yaşayacağımı da düşünmüyorum yakında arkadaş için paket alacağım inşallah. Başarılar Hasan

A kalite destek ve hizmet gördüğüm firma.Bir Profesyonel Paket Alındı.

Standart paketten bir adet sipariş verilmiş ödeme yapılmıştır bilgiler bekleniyor.

--R10.NET; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:07:42 -->-> Daha önceki mesaj 14:02:41 --

Ödeme yaptıktan sonra 5 dakika geçmeden onaylayıp bilgileri verdi ilgili bir arkadaştır teşekkürler :)

1 adet Reseller alındı. Müşteri memnuniyeti için gerekenden fazla ilgileniyor. Teşekkür eder başarılar dilerim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5