İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türkiye maçı sizce de BURSA'da mı oynanmalıydı?

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
Bildiğiniz gibi geçenler Türkiye-Hırvatistan maçını hepimiz izledik ve üzüldük. Şimdi bugünler de şu soru var?

* Acaba TTArena sahasında oynamak yanlışmıydı?

* Bursa'nın stadında oynasak daha mı alevli ve ateşli bir taraftarımız olurdu?

Bugün yine bir haber okudum ve Bursaspor stoperi Serdar Aziz bugün yaptığı açıklamadan Bursa'da oynanmalıydı demiş.

& Peki iyinet'in spor severleri sizler ne düşünüyorsunuz bu konuda ?

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
Aslına bakılırsa zaten 3 il göz önüne alınıyor. Ateşli taraftar sahaları olan:

Ankara (ankaragücü, gençlerbirliği), eskişehir (ES ES), Bursa (Timsahlar) :)

mrtogz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
en ateşli taraftarlar bir araya da gelseydi,yine de fark yerdik.Taraftar 12. adamdır,ama sahada 11 adam yoktu.ortalama bilet fiyatı 100 liraydı,taraftar verdiği paranın boşa gitmesini istemez,kim ister ki? sahadakilere gösterilen tepkinin nedeni de buydu bence,paramızla rezil olduk düşüncesi. ama sahadakiler elinden geleni yapsın yine de yenilelim önemli değil,şerefli yenilgiler dönemini aramaya başladık resmen.bu yüzden stadın adı ya da maçın yapıldığı şehir önemli deildir.Söz konusu bayrak olunca herkes sesi kısılıncaya kadar destekler takımını ama sahadakiler onurlarını ortaya koymazlarsa taraftarda bu onursuzluğa aynı oranda tepki gösterir.

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
mrtogz tabiki öyle bir takım oyunu ve ruh yoktu. Ancak son olaylara bakaraktan gündemde bu var ben de sizlere de ileteyim sorayım dedim :)

İki takım taraftarları birbirine düşman kesildi bu maçta adeta. O yüzden gündemde bugünlerde bu var. Hatta maçtan önce bile vardı bu söylem. Bursada veya eskişehirde oynanmasını isteyenler vardı.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Her ne kadar futbolcuların yanında olsam da şu bir gerçek ki sorun GS de. Koskoca camiaya yüklemekte yanlış belki ama bundan önceki TTNET Arena daki tüm maçlara gittim ve milli maç değil GS maçıymış gibi davrandı taraftarlar. Birinde Arda'ya taktılar kafayı, diğerinde Emre'ye. Futbolcular için bilerek kart gördü diyorlar, haklılarda söyleyenler ama şu tespitte ilginçtir bilerek kart görenlerin menşei yine GS, stadda GS...Gs yönetiminin bir an önce taraftarlara müdahale etmesi lazım. Çünkü kötü bir organizasyon mevcut tribünde. Ben inanmıyorum ki maç İnönüde olsa bjk, saraçoğlunda olsa fb taraftarları bu denli organizesiz halde olsunlar.
Bundan sonraki milli maçlar Güngören stadına bile oynansın ama arenada oynanmasın bence.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5