İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türkiye Sokakları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
H

halilarici

Misafir
Teşekkürler :) Sırf öbür konu için açtım busayfayı öbür konudaki sayfayı geçersek göstericem o ... :)

UykusuzNagme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Muğla’da 12 Mayıs’ta Kürt öğrencilere yapılan saldırıda kurşunla ağır yaralanan ve Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırılan 21 yaşındaki İşletme Bölümü öğrencisi Şerzan Kurt'un öldürülmesinin 1.yilinda Şerefsizlike Anıyoruz.

Mekanı Cehennem Olsun.

Bu yazıyı yazan bi sayfa nasıl beğenilir ki ? Şiddet ırkçılık ne ararsan var ? ben aksine beğenmedim,şikayet ettim.

Own

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
Muğla’da 12 Mayıs’ta Kürt öğrencilere yapılan saldırıda kurşunla ağır yaralanan ve Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırılan 21 yaşındaki İşletme Bölümü öğrencisi Şerzan Kurt'un öldürülmesinin 1.yilinda Şerefsizlike Anıyoruz.

Mekanı Cehennem Olsun.

Bu yazıyı yazan bi sayfa nasıl beğenilir ki ? Şiddet ırkçılık ne ararsan var ? ben aksine beğenmedim,şikayet ettim.

Öğrenci olup adam gibi okuluna bakmak başka,
Öğrenci olup teröristlik yapmak başka.

Sayfayı çok beğendim herkese tavsiye ederim.

UykusuzNagme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Öğrenci olup adam gibi okuluna bakmak başka,
Öğrenci olup teröristlik yapmak başka.

Sayfayı çok beğendim herkese tavsiye ederim.

Hakkını Aramak teröristlikse eğer bende bi teröristim bunu o kafana sok diyeceğimde neyse burdan ağır konuşmak istemiyorum sonra mızmızınızı çekemem ;)

H

halilarici

Misafir
Hakkını Aramak teröristlikse eğer bende bi teröristim bunu o kafana sok diyeceğimde neyse burdan ağır konuşmak istemiyorum sonra mızmızınızı çekemem ;)

Lanet olsun senin vatan severliğine.O sözü neden paylaştım ? Çünkü Daha önceki konumuzda bir sayfa şikayet ediyorduk.O sayfada paylaşılmış olumlu şekilde.Onlar destekliyorsa kötü bir sebebi vardır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5