İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türkiye Standartlarının Çok Üstünde Bir Hizmet : Vargonen cVDS

GreeNEyeS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
5Mbit olayına kimse takılmasın derim. Yurt dışı 10Mbit olan sunucundan alabileceğin en iyi ping 150-200ms olur. Türkiye içi 5Mbit bağlantısı olan bir sunucunun sana dönüşü 10ms olur.

Aynı zamanda bir çok firmanın 100mbit/s verdiği bağlantı hızı paylaşımlı oluyor kimse sizin vps/vds iniza 100mbit bağlantı sağlamıyor. O bağlantıyı kim bilir kaç kişiyle paylaşıyorsunuz. Hoş , ben vargonenin de direk bir vds ye 5mbit limitsiz bağlantı vereceğini düşünmüyorum ama neyse.

Son olarak Loi'ye cevap vereyim , Telekomun yurt dışı çıkışlarında olan sorunlar yurt dışından bizim websitelerimize bağlanan kullanıcıları etkilemez. Çünkü onlar Türk Telekomu kullanmıyor ayrıca ben sanmıyorum herhangi bir datacenter Türk Telekomun bakır kablolarını kullanarak sunucu barındırsın :) Çoğu firma kendi alt yapısını veya Super Online ' ın fiber alt yapısını kullanıyor. Zaten bakır kablo ile yayın yapan bir websitesine bağlanmanız bir kaç gününüzü alır ki Türk Telekom alt yapısını kullanan bir datacentera ben para yatırmam.

Bu kablo olayı benim alanıma giriyor.
Bakır kablo ile en fazla 90 metrede ( Cat 6A ) Kablo ile 10 mbit bir hat sağlanır.
Telekomdan gelen hatlar mutlaka fiber kablo ile bağlantı oluyor.
Sadece fiber alt yapısı Süper Onlinede zannetmeyin.

T

trgy

Misafir
Görüşeyim bi sizin için. :)

edit: %20 indirim ayarladım sizler için. :) %20 indirimden yararlanmak isteyenler pm atsınlar bana. onlara mail adresi ve kod vereceğim, bu sayede iyinet üyesi olduğunuz belli olacak ve direk indirim alacaksınız.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi