İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türkiye`yi rezil eden yasak diye bilinen YOUTUBE terimi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eFe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Aslında YOUTUBE.Com Türkiye`yi diğer avrupa ülkelerine rezil etmemiştir.
Aksine Türkiye Cumhuriyeti Kurucusuna terbiyesizlik yapanların, Anti Cumhuriyet, Anti Türkiye karşıtlarının bol keseden şiirler, şarkılar klipler yapıp asıl bu terbiyesizliği yapanları engellenmesi için çok güzel yerinde bir yasak uygulamışlardır.
Youtube yönetimi hitinden kazancından endişe edeceğine bu tür videoları kendi yasaklamış olsaydı youtube yandaşlarıyla birlikte bunun bir TÜRKİYE rezilliği değil kendi rezilliklerinin olduğunu çok daha iyi göreceklerdi.
Yiğit ölür NAM kalır Atatürk`ü bedenen kaybetmiş olabiliriz ama düşünceleri ve devrimleriyle Cumhuriyeti ve LAİKliği ile onu her TÜRK Bayrağı çatısında yaşayan insanlar yaşadıkları sürece boyunca yaşatmaktadırlar.

Türkiye`de bulunan TÜRKİYE REZİLLİĞİ adı altında açılan bu tür konu ve mesajları şiddetle kınıyorum ve TÜRKİYE rezilliği diye gözler önüne sermek istediklerin şeylerin aslında kendilerinin düşüncesizlik ve rezillik olduğunu bir kere daha hatırlatıyorum.
Bu mantıkta ilerleyenler için şahsımca fikirlerimi belirttim bu tür konuları açanlar bir kez daha iyi düşünsünler ve terbiyesizliklerini bu şekilde konu ve mesajlarını silerek ört pas etmeye çalışsınlar.

eFe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Şiddetlik celallik bir konum yok Webmaster forumu eminim bu gibi yazıları yazanlarda bu forumlarda yer alıyordur.
Kim neyin, ne ayıbı bir kere daha düşünüp TÜRKİYE adını farklı şekillerde kullansınlar diyeydi.
Çok iyi fikir ayrıca çok komikti.
Yukarıda belirtmedim ama kendim densizlik olarak görüyorum şekil a derdim ama polemik olmasın.

T

trgy

Misafir
Mesajınızı verdiniz kimse kimseyi kırmasın lütfen. Kilitliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5