İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türkiye-Yunanistan

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Ben böyle mübarek(!) bi hakem görmedim.Bu hakeme rağmen yunanları dağıtıp koyduk köşeye.Ersan İlyasova muhteşem üçlükler attı 1 tane kaçırdı sanırım.26 sayıyla maçın en skoreri oldu. VE KAZANDIK. 76-65

Helal olsun 12 DEV ADAMA

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
:)
Dev adamlar devleşti...
Yunanlıların ki develeşti :D

z08g

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
ankaralı iyinetliler maçlara gitsede yakın zoom yapıp bir hido, ersan, semih yakalasa bari .. buarada bloklar ve smaçlarda gayet güzeldi ;)

meclis'in gönlü olsun diye ankarada yapılıyor ancak ankara basketboldan anlamıyor, doğru düzgün tezahürat yoktu maçta.. bundan bir kaç yıl önce efes world cup 6 izmirde olmuştu. top rakipteyken kulaklarınızı kapatırdınız, top bizdeyken de tezahüratın kralını görürdünüz.. karşıyaka basketbol taraftarı coştururdu ortalığı hey gidi hey, susmak bilmezdik :D

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
ankaralı iyinetliler maçlara gitsede yakın zoom yapıp bir hido, ersan, semih yakalasa bari .. buarada bloklar ve smaçlarda gayet güzeldi ;)

meclis'in gönlü olsun diye ankarada yapılıyor ancak ankara basketboldan anlamıyor, doğru düzgün tezahürat yoktu maçta.. bundan bir kaç yıl önce efes world cup 6 izmirde olmuştu. top rakipteyken kulaklarınızı kapatırdınız, top bizdeyken de tezahüratın kralını görürdünüz.. karşıyaka basketbol taraftarı coştururdu ortalığı hey gidi hey, susmak bilmezdik :D

Valla şu bilet olayını halledebilsem gitcem.Spor salonunun önünde satılıyor mudur bilet ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5