İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türkiye'de ensest ( aile içi ) ilişki artıyor mu?

tepki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
65
Mersin ve Sakarya'dan gelen iki haber mide bulandırdı. İşte insanın aklına gelen o korkunç sorunun cevabı;

472372.jpg

Mersin'de babasının tecavüzüne uğradığı belirtilen 14 yaşındaki kız doğum yaptı. Sakarya'da da öz yeğenine tecavüz edip hamile bırakan kişi 39 yıl 4 ay 15 gün hapis cezasına çarptırıldı.

Babası M.Y'nin tecavüzüne uğradığı belirtilen 14 yaşındaki B.Y. koruma altına alındığı Mersin Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu'na (SHÇEK) bağlı çocuk yuvasında sancıları artınca Mersin Kadın ve Çocuk Hastanesi'ne kaldırıldı.

B.Y, burada sezaryenle kız çocuğu dünyaya getirdi. Kız çocuğunun bedensel engelli olduğu öğrenildi.

Mersin'in Erdemli ilçesinde, geçen yıl temmuz ayında, ilköğretim 8. sınıf öğrencisi kızı B.Y'ye tecavüz ederek hamile bıraktığı iddia edilen baba M.Y. tutuklanmıştı.

Bir başka olay da Sakarya'dan

turkiye-turkiyenin-ensest-raporu-ensest-raporu-ensest-iliski--11526h.jpg

Sakarya'da ise öz yeğenine tecavüz ettiği iddiasıyla yargılanan kişi, 39 yıl 4 ay 15 gün hapis cezasına çarptırıldı.

Sakarya 2. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmaya, Karasu ilçesinde 2008 yılında öz yeğenine tecavüz ettiği ve cinsel saldırı amaçlı hürriyetinden yoksun bıraktığı iddiasıyla yargılanan Hamza D. (45), mağdur H.D. (18) ile mağdurun yakınları ve tarafların avukatları katıldı.

H.D, pedagog eşliğinde verdiği ifadede, amcasının kendisine tecavüz ettiğini, olaydan çok etkilendiğini ve hatırlamak istemediğini belirtti.

Amcasıyla evlerinin birbirine çok yakın olduğunu anlatan H.D, "Bana tecavüz eden kişi amcamdı. Hamile olduğum anlaşılınca olay ortaya çıktı. Ben hiçbir zaman itiraz edemedim. 27 Mart 2009 tarihinde bir erkek çocuk dünyaya getirdim. Çocuğum Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü'nce koruma altına alındı. Daha sonra da bir aileye evlatlık olarak verildiğini duydum. Hangi aileye verildiğini bilmiyorum. Çocuk amcamdandır" dedi.

Eşinden ayrıldığını ve çocuklarıyla birlikte yaşadığını anlatan H.D'nin babası A.D. de kızının hamile olduğunu öğrenince durumu karakola bildirdiğini söyledi.

Tecavüzden doğan çocuğun DNA incelemesi sonucu, çocuğun babası olduğu belirlenen Hamza D. ise suçlamaları reddetti. Kararı okuyan mahkeme heyeti, sanığı "tecavüz suçundan" 28 yıl 10 ay 15 gün ve "cinsel saldırı amaçlı kişiyi hürriyetinden yoksun bırakmak" suçundan da 11 yıl 3 ay olmak üzere, toplam 39 yıl 4 ay 15 gün hapis cezasına çarptırdı.

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Bu ensest ilişkiler sadece ülkemizde değil maalesef dünyanın her ülkesinde hızla artmakta,

Nasıl bir sapıklıktır bu anlamak çok güç.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
gazetelere yansımayan daha neler neler vardır

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
hangi inanç sistemi buna müsade eder hangi meshep bunu kabul eder şeriat kanunlarına teslim edeceksin böylelerini o zaman akılları başlarına gelir.

tepki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
65
yorum yapıp düşüncelerini söyleyen arkadaşlar teşekkürler
hepinizin + repi hesabınıza geçti saygılar :)

neverland

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
eğitim fakat nasıl bir eğitim, yüce Türk Milleti nin tarihini, gelenek göreneklerini, dini milli değerlerini birkalemde yok eden bir eğitimse işte sonu budur, körü körüne batı tipi taklitci bir eğitim olursa yanlış, batının ilmini değil , geri kalan artıklarını alıp monta edilin bir eğitimin sonu bu işte

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi