İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türkiye'de ilk Ücretsiz ve Sınırsız Sitenin Reklamını Yap !

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
1. FS ne demektir (imzanizda kullaniyorsunuz)
2. Milliyetci arama motoru nedir (postunuzda kendi urununuze boyle bir sifat koymussunuz)
3. Kime ne yazdiginizin farkinda misiniz? arkadasim diyerek beni cevaplandirdiniz az once.
4. Kisisel kelimesinin anlamini biliyor musunuz, yukarida sorularin sizin kisiliginizle bir alakasi var mi (iyi insan/kotu insan/caliskan insan/cok seyler basarmis insan/evde yan gelip yatan insan vb..) ?

G

Gogclick

Misafir
1. FS ne demektir (imzanizda kullaniyorsunuz)
2. Milliyetci arama motoru nedir (postunuzda kendi urununuze boyle bir sifat koymussunuz)
3. Kime ne yazdiginizin farkinda misiniz? arkadasim diyerek beni cevaplandirdiniz az once.
4. Kisisel kelimesinin anlamini biliyor musunuz, yukarida sorularin sizinle bir alakasi var mi ?

1 ) Fs = Fuchyzms Dad, = Fuchyst. anlamlarını taşır Özellikle Fs.Dr. Diye kullanılırsa bu dünyadaki bu alanda en üst kişi anlamında olur , bu alandadan kastım benim 7 yıldır üzerinde çalıştığım ve alanında en iyisi olan akımım şuan ismini buraya yazmak istemediğim 3 üniv. bu konuda beni destekliyor yabancı sivil kuruluşlar ve kurumlarda , hizafet teorisi, madde , sayısal sistemler ve algoritmanın mantıksal yönlerini inceleyen ve farklı bir sunuma sahip olan bir akım ismi ve tam olarak kitabın tamamı yaklaşı 16 ay sonra falan floransada tanıtılarak duyrulacak o yüzden şuan ismini veremem bu konudada fazla bunlardan başka bir şey söylemem imkansız.

2) Milliyetçi arama motorundan kastım aklınıza gelen normal milliyetçilik anlamında değil zaten bu kavram günümüzde çok değişmiştir milliyetçi arama motoru yerel arama motoru fakat bazı global değişimlerinin en iyisini yaparak ve bunlarda türklüğü öne çıkararak bu konuyu hedef seçip çevresinde open source mantalitesi yaratan ve özelliklede çevresindeki insanlarla etkileşim yapan bir sistem olarak kısaca özetlenebilir."Şimdi türklüğü öne çıkararak " cümlesi yapmış olduğum bazı stratejilerden dolayı belki eleştiri alabilir ama ben bir projeye başlamadan 1 saat içerisinde onun 1 yıl 3 yıl sonra gideceği noktayi bile kağıda dökerim o duruma göre söylenmiş bir sözdür.

3)Kime ne dediğimin farkındayım size arkadaşım dedim arkadaşım demek 2 anlamda kullanılabilir 1 gerçek dostluk veya gerçek dostluk olduğu sanılarak dil sürşmesi veya bilinçli anlamda diğeri ise bazı konuları anlatırken karşındakine bir değer verdiğini simgelemek için vurgu yapma manasında kullanılır.

3)Kişisel kelimesinin anlamı kendine özgü ve kişisel kelimesinin karşısında vurgulanan kişiye özgü birşey birde diğer taraftakinin bakış açısı önemli tabi yukarıdaki sorulara gelince bana kim hangi soruyu sorarsa sorsun alakası vardır çünkü bana sormuştur bazı insanlar bazı şeyleri genele hitaben sorabilir veya genel kapsammını kafalarındaki şekille kıyaslayarak bunu yapabilir şu bi gerçek ki ben hiç bir zaman genelin parçası olmam bu konudaki düşüncelerede herzaman kulak verir onların bu bilgileri edinmelerini sağlarım şimdide olduğu gib.

Extra: Yaklaşık olarak bir kaç cümleni dinledim ve bazı düşüncelerin olması veya soru işaretlerini irdelemen güzel ama şu gerçeği hiç bir zaman utunma bunu sana nasihat gibi söylemiyorum bunu benim düşüncem olarak anla ve sakın üzerine alama karşındakinin ne olduğunu hiç bir zaman bilemezsin taki o an gelinceye kadar.Belki bu yazdıklarımdan sonra o an gelmiştir belkide sen cevap verdikten sonra o an gelecektir.

iyi çalışmalar

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Fuchyzm; Yüzüklerin efendisi gibi. güzel hayalgücü..
15 yaşından beri üzerinde çalışmanız daha da güzel.
hizafet teorisi gibi yazım hataları yapmamanız gerekirdi.. bu an o andır..
başarılar dilerim..

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
ama böyle projeler görmek gerçekten güzel..
umarım güzel yerlere gelir..

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Farkinda olmadan yaptiginiz su ki, genelin parcasi olmama isteginize ragmen buraya gelip birseyler yaziyorsunuz imzanizda ilgi cekici bir ikileme var, dolayisiyla merak uyandiriyor. Bu bilincsizce yapilmis birseyse guzel. Urunumu tanitmaya geldim, kendimi degil diye dusunseniz bile sonucta bu boyle olmayacak, olmadigini da goruyoruz. Benim imzamda kendime ait birsey yazmiyor, dolayisiyla topluma acik bir yerde yaptigim konusmalar yargiya acik degil.

Yuksek muhendis yazsa idim, ve hendese ile ile ilgili dogru olmayan seyler yazsaydim, birisi gelip de sana ogretmediler mi diyebilirdi. Ben de doktor olmus bir kisinin oncelikle duzgun yazi yazmasi gerektigini dusundugum icin garibime gitti. Ufak bir soruya da buradaki alelade bir insan gibi "arkadasim konuyu dagitma msn'e gel" diye cevaplandirinca bu garabet daha da artti. Yanlis anlamayin ben akademik calismalara uzak olan birisi degilim, FS diye birseyi ilk defa duydum, docent doktor arkadaslarima da sordum, boyle birsey duymadim, bilmiyorum (yazdiginiz aciklamaya ait de google'da veya goggala'da da birsey hala yok, ne hikmet ise sadece goggala ile ilgili yurt disi forumlarda yazilmis bir thread cikiyor, hizafet diye birsey zaten yok, izafiyet oldugunu umut ettim icimde). Dolayisiyla ogrenmeye calismam normal.

Simdi asil kisisel birsey yazip noktalayacagim; ben 7 yildir fuchyst dr, bir alanda en yuksek kisi yani, olsaydim, grafiginden sonucuna %90 a varan oranda clone olan bir sistemin reklamini gelip siradan insanlarin (siradan derken asagi olarak kastetmiyorum, sadece fs dr, veya bir baska doktor olmayan) arasinda yazmazdim. Zira biz siradan insanlar olarak, sizin genis perspektifinizden ve bazi global degisimlerin en iyisini yaparak yarattiginiz Turk'lugu (en son bildigim Turk buyuk harfle yaziliyordu) on plana cikaran urunlerinizi anlayamayabiliriz, ve sonucunda iste boyle sacma sapan sorular ile sizi sikabilir , rahatsiz edebiliriz. Bu yuzden ben sorularim adina ozur diliyorum, daha fazla soru sormayacagim, zaten hepsinin cevabini da aldim.

Ilgili link: http://www.v7n.com/forums/google-forum/35074-turks-created-goggala-different-google-2.html

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
ama benim akademik kariyerim var; belki de biz destek veriyoruzdur size..
her 20 yaşında arkadaş izm yaratsaydı, her ay yeni bir kitap yazmam gerekirdi..

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
pigeon: madde(fizik) , hizafet (!?!?!?) , sayisal sistemler (matematik) , algoritma (bilgisayar bilimi) konularindan harman dali 7 senelik calisma sonunda bence FS unvanini almali bir insan, yaniliyor muyum?

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
--- hiç bir şey yok burda ---

Hiçbirşeyin olmadığı yerde duran kişinin yazacağı sonraki hiçbirşey yok burada mesajı olsa da ben yine de yazacağım.

Bazı zamanlar ben de sizin gibi düşündüm. Ama şunun farkına vardım. belki siz de farkına varacaksınız ama bu acı olacak. çünkü ben hiçbirşey yoku kendime söyledim açıktan söylemedim.

hiçbirşeyin olmadığı düşüncemde yanıldığım için hala bu forumdayım.
eğer siz burada birşey olmadığını düşünüyorsanız sizin birşeyler olduğunu düşüneceğiniz yeri ben biliyorum ve özelden size yazıyorum.

Küçümseyerek buranın size mekan olmasını kendi içinizde bitiriyorsunuz. geri dönüşü zor olan bir yola giriyorsunuz. Büyük bir başarıya giden yolda büyük küçük her boyuttan yardım alabilme ayrıcalığını yitiriyorsunuz.

ve hala bana şunun cevabını vermediniz (ki size zaman yetmezliğinden dolayı siteyi incelemeyip madem burdasınız sorayım dedim)
konu bazlı değil site bazlı reklamını yayınlayacağım siteleri ve aynı zamanda reklamımın yayınlanacağı siteleri seçebiliyor muyum?

Saygılarımla
(hepimiz öğrenciyiz ve ölene kadar da öyle olacak)

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Proje guzel, bekleyip gormek lazim.
Gogclick e bu kadar yuklenminin bir anlami yok, birileri bisey yapinca bu hep olur, meyve veren agac taslanir.
Site ismi vb konulara takilmak yerine, bu aramalarin sonuclari uzerinde tartisma yapmak daha dogru olur, bu sonuclar google API ise belli bir limiti var. Dogrudan google ise, google buna izin vermiyor, bu da sitenin uzun soluklu olmayacagi anlamina gelir.

Asagidaki 2 sonuc ayni oldugu icin kaynagin google oldugu kanisina vardim.

http://www.goggala.com/search.php?query=wonderful+life&www=true
http://www.google.com/search?hl=en&q=wonderful+life

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5