İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türkiyeden Sosyal Ağ Adımı !

Mumlog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
217228_145388755531677_145387465531806_271759_2757586_n.jpg

Türk Sosyal Ağı Projesi sosyal ağ platformlarının pazar payının büyük bir kısmına sahip olan Facebook ve Twitter'ın göz dikmiş görünüyor. FriendFeed, Twitter ve Yahoo Meme gibi ekol markalarla aynı pazar payını paylaşamak için hazırlanıyor. Merkezi Türkiye olan bir sosyal ağ geliyor..

Sosyal ağ dünyasında önemli yer tutan bu platformda bir Türk Markasının yer alması için Türk yazılımcılar çalışmalarını gerçekleştirmekte. Merkezi Türkiye olan bu sosyal ağ sitesinin ismi Mumlog.com Olarak Duyuruldu

Eş zamanlı Sosyal Ağı Projesi herkesin sosyalleşebileceği yep yeni bir platform yaratıyor. Bu platform sayesinde çevrimiçi bir şekilde arkaşlarınızla resimler, videolar ve anlık olayları paylaşabileceksiniz.

Ana dili Türkçe olan sosyal ağ sitesi ayrıca bünyesinde, İngilizce dil barındırıyor. Kısa süre içerisinde yayınlanması beklenen proje ile Türk kullanıcılar başta olmak üzere dünyadaki bir çok internet kullanıcısı hedeflenmekte.

Türk sosyal ağ projesinin Geliştirilmesi tüm hızıyla devam edildiği BETA sürümü İle kullanıcılarının kullanımına Açıldığı Bildirilgi.

www.mumlog.com

buradax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tutmaz

güzel bir düşünce ama bu sistem ve düzenle tutmaz

srhnyldz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
sosyal ağ projelerinde başarılı olmak için iyi bir yatırım desteği almanız lazım. tabi bu benim düşüncem ve sizin böyle bir desteğiniz varmı yokmu bilmiyorum. yoksa bu konuda uğraşmanız zaman kaybı yaratır. sakın heves kırmaya çalıştığımı düşünmeyin. çünkü gerçek bu. facebook u olanlar onu bırakıpta google plus a geçmeye bile üşeniyorlar(Türkiyedeki kullanıcılar). bu durumda sizde birhesap açıp onunlada ilgilenecekleri pek muhtemel görünmüyor. tabi ciddi bir destekle büyük işler başarılabilir.

phantom.bat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Siteye Hala Girilemiyor Nedense. Ama İnşallah Gelir Ve Diğer Sosyal Ağlari Siler Süpürür.

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Bir sürü sosyal ağ açıldı. İnsanlar şaşmadı devam ediyor Facebook, twitter siz yılmadınız. Tebrik ediyorum ama bari açtığınız siteyi açık tutun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5