İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türkiyenın acı gercegı

rosende

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
3 tane server alayım dedim paramı yurtdısında harcıcagıma ulkem kazansın dıyerek dustuk yollara:) isimlerini vermıyeyım bır fırma ıle gorustuk anlastık hersey tamam bır sorun paypal yada EFt ee ben cc ıle odıyecegım malesef gecmıyor:D

Başka firma sadece nakıt alıyoruz efendım

Tam 4 firmadan bu yanıtı alınca yurtdısına yoneldım kredikartıda gecer oldu paypalda nakıtte.Ben nekadar ulkem kazansın desemde ulkem kazanmamak ıcın herseyı yapıyor sankı

Şimdi yurtdısınsan alacagım serverları cunku 2007 yılında Kredikartı gecemeyen bır sektör...

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Sektörde kredi kartı canavar gibi geçiyor. Siz evinden hosting satan aracılarla görüşmüşsünüz.

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Angelo'ya katılıyorum.Zaten paypalde parayı göndereceğiniz kişi hesabını upgrade ettiğinde kredi kartıyla para yollayabilirsiniz.

rosende

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
isim vermıyeyım dedım ama yazayım FCdturkey ile gorustum mesala aralarından bır ornek umarım kızmaz...

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Foruma galiba sadece yazıyorsunuz, okumuyorsunuz:)

akineroglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım yukarda arkadaşımızın dediği gibi sen evden yonetilen firmalara gitmişsin bizde kredi kartıda paypalda nakitte hepside gecer yetetki müşteri memnun olsun :)

rosende

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ne bıleyım ıyı nettekı teste baktım en ıyı hangısıyse onu seceyım dedım sectıklerımde hep aynı cevabı verınce sasırdım ben TR de aramaya devam edeyım en ıyısı:)

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TR hostlarda sözleşmelerde dikkat etmeniz gereken şeylerden birisi yedekleri sizin alacağınız. Bu madde var mı yok mu çok dikkat edin. Sonra ortada kalırsınız benim gibi. bir den bire siteniz resetlenebilir mesela.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5