İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türkiye'nin Arama Motoru Projesi

SR Bilişim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@ekomer

üzülmeye zaman kalmaz :)

Bunu Beni Yermek İçin Mi , Yüceltmek Için Mi Yazdın , Bilmiyorum . Ama üzülünür :)

TikKafalı

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
boşa zaman kaybı israftır zamanını israf etme git kendi alanında yapabileceğin kazanabileceğim başarılı olabileceğim bir alanda ilerle yandex bile chromium alt yapısını kullanırken sen Türkiye deki fiber internetle arama motorunu tüm Türkiye ye sağlayacağım diyebiliyorsun bu sadece nefsinin seni oyalamasıdır

sozlukcu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
birileri türkiyenin arama motorunu yapabilse sevinicem ama adamların sadece 1 bilgisayar dili geliştirmek için 2 milyar dolar harcadıklarını öğrendikten sonra basit geliyor bunlar bana artık. internt 15 sene önce herkese göreydi ama şimdi sadece parası veya oturmuş bir işi olanlar internette hızlı büyüyebilir.

hayal kurmak güzeldir; bu yüzden her yere claudia schiffer resimleri asıyorlar! hayal olduğu için...

SR Bilişim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dostum , Biz Kodluyoruz , Kullanmak , Geliştirmek Size Bağlı . Siz Destek Verirseniz , Biz Geliştiririz . Siz Destek Vermezseniz , Bizde Unutulur Gideriz .

Neden Yandex Sürekli Reklam Yapıyor ? Kullanılmak Için . Çünkü Bir Site Kullanılmadığı Zaman , Bitmiştir .

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5