İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türkiyenin En Büyük Dizi Sitesinin Botu OTOMATİK

VenoMex!

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar evet yanlış görmediniz Türkiyenin En Büyük Dizi Sitesinin Botu araştırmalarıma göre bu sitenin botu en son mayıs 2010 da yazılmış ve kısa süre sonra patlamış ve sitenin yaptırdığı güvenlik nedeniyle bir daha botu yapılmamış. Dizi sitesi olduğu için botu sadece otomatik yapma gereksinimi duydum istediğiniz zaman aralığına göre çalıştırabilirsiniz üstelik botu aldığınız tarihten önceki 6000 dizi/bölüme botla beraber sahip olacaksınız dilerseniz benim seçtiğim playerda dilerseniz kendi playerinizda oynatabilirsiniz.
botun özellikleri:
* Otomatik kategori
* Otomatik tag-etiket
* İstenilen kullanıcı üzerinden dizilerin yayınlanabilmesi
* Botun oluşturacağı kategorileri tek bir kategoride toplayabilirsiniz
* Resimleri kendi hostunuza çekiyor
* İstediğiniz süre içerisinde botu çalıştırabilirsiniz. dilerseniz dakikada 1 dilerseniz ayda 1
* Bot aktif olduktan sonra kaç dizi çektiğini görebiliyorsunuz.

Botun Garantisi Size Bağlıdır Arkadaşlar.
PM ile Bana Ulaşabilir. Botun Garantisi, Botun Dizi Çektiği Siteyi , Demosu ve Kafanıza Takılan "?" lerini Danışabilirsiniz...

BOT FIYATI = 25 TL'dir

Kurulum Bana Aittir. Her Scripte Kısa Sürede Uyarlanabilir.

------------------------------------------------------------------

ex0r[at]turkei[dot]net adresindende bana ulaşabilirsiniz.

VenoMex!

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar konu günceldir yokmu diziport botu isteyen

ergunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam hangi scripte göre uyarladınız botu legesoft mu?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5