İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türkiyenin en büyük kurtlar vadisi forum sitesi

CANPOLAT31

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site adresi: PM isteyiniz
Site için istenen fiyat : 800 TL
Sitenin aylık getirisi: Diğer vadi sitelerinden ve adhooddan toplam aylık 75 tl.
Kategori, sitenin içeriği nedir: Kurtlar vadisi pusu izle - forum fan page hayran sitesi.
Günlük hit sayısı, kaynak link: Site evelden beridir vardı fakat ismini değiştirdiğimiz için yeni yeni alışıyor şuanda 400-500 arası
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Herşey
Hosting dahil midir: 2 Ay Resellerimde Barınabilir
Banlı olduğu sponsor var mı:Yok
Banlı olduğu arama motoru var mı:Yok
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: Yok

Not: Arkadaşlar site bundan önce belki duymuşsunuzdur Kurtlarvadisi-pusu.in olarak geçiyordu birçok ünlü sitedede videolarımız yayınlanmıştır . fakat ortağımla anlaşamayınca medenice ayrılarak burayı açmış bulunmaktayım . Sitede toplam 47.000 üye vardır Sitenin db ' sini alacak olsanız 600 liradan aşşağı etmez ve domain yeni güncellendi baya birşeyler olacak bu sitede arkadaşlar alan ekmeğini yer yani sıkıntı yok alacak kişiyede ben hertürlü konuda yardım ederim siteye ekibini bulur gerekli şartları sağlar her türlü kolaylığı gösteririm Siteyi satmamın sebebi ise bu işlerden yavaş yavaş çkilip artık aileme ve işlerime vakit gösterme isteğimdir . Alan kişiye şimdiden hayırlı uğurlu olsun.

saygılarımla.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5