İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türkiyenin en değerli Twitter hesapları.....kendi twitter hesabınızın değerini hesapl

techtakip

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Twitter-hesap-degeri-1234.png
Tweetvalue. com'un yaptığı araştırmaya göre Türkiye'deki en değerli Twitter hesapları ortaya çıktı.

Son zamanların yükselen trendi Twitter tüm dünyada siyasetçilerden sanatçılara sporculardan şirket CEO'larına sosyal ağda kalite arayan birçok kullanıcının tercih ettiği bir sosyal platform oldu. Popülarite açısında birçok Twitter profiline değer biçiliyor. Bu konuda internet dünyasında bir takım site var fakat en önde gelenlerden Tweetvalue ve Tweetrank isimli siteler takipçi sayısını göz önüne alarak eğer satılırsa profillerin değerlerini hesaplıyor.
Twitter-hesap-degeri-12345.jpg

Tweetvalue'nun yaptığı değerlendirmede Türkiye'nin en değerli Twitter hesabı Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün. Toplam 21 bin 964$ değeri ile 1. Sırada bulunun Gül'ü Cem Yılmaz 21 bin 444$ la ikinci, 3. lüğü ise Gülben Ergen 18 bin 988$ la takip ediyor. Geliştiriciliğini Türklerin üstlendiği Sosy.al/değer sitesi ise Türk kullanıcılar tarafından daha çok tercih edilen bir site. Bu sitenin yaptığı araştırma doğrultusunda bu güne dek siteye değer hesabı yaptırmak için kayıt ettirmiş kullanıcıların Twitter hesaplarının toplam değeri ise Mart sonu itibariyle 8 milyon TL civarında olduğu belirtildi.
Twitter-hesap-degeri-123452.jpg

İlginç bir detayı daha belirtelim Siyasi liderlerden Abdullah Gül'den sonra en değerli hesaba sahip CHP'nin Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu oldu. Kılıçdaroğlu'nun Twitter değeri 11 bin 585$ onu izleyen bir sonraki siyasi ise 5 bin 926$ değer ile Ankara Büyük Şehir Belediye Başkanı Melih Gökçek oldu.

twitter profil değerinizi hesaplamak için TIKLAYINIZ

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Twitter hesabım, twitter'dan daha yüksek fiyatlı çıktı.
Nolcak şimdi?

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Parayı buldun işte hacı daha ne istiyosun.
Benim düşük çıktı ya o kadarda uğraşıyorum hergün onlarca tivit atıyorum ama yükselmemiş hiç. Tavsiyesi olan varmı?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5