İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türkiye’nin en iyi webmaster forumu

marasli-baskan

Onaylı Üye
Reaction score
32
Webmaster denince akla ilk gelen forum sitesi tabi ki 20 yıllık geçmişi ve uzman üyeleri ile iyinet.com’dur. Türkiye’nin 81 ilinden farklı yaş gruplarında 30 bini aşkın üyesi ile webmasterlerin buluşma noktası adeta. 2018 yılının son aylarında başlayan değişim dönüşümün ardından 2019 yılında da yeniliklerle kendinden çokça söz ettireceğini düşündüğümüz iyinet hangi kategorilerde üyelerine ve ziyaretçilerine ticaret olanağı sunuyor?

Sosyal medya ticareti
Instagram başta olmak üzere Facebook, Twitter, Youtube, TikTok, Tumblr gibi hesapların alım ve satımı ile abone satışı, beğeni ve izlenme ticareti yapılabiliyor.

Site alış ve satışı
Hazır web sitelerinin ticaretinin yapıldığı site alım satım kategorisinde siz de size uygun bir web sitesi satın alabilirsiniz. Webmasterlerin emek verdiği yıllanmış web sitelerini alarak gönül rahatlığı ile sahiplenebilirsiniz.

Script ticareti
PHP scriptler başta olmak üzere ücretli scriptler ya da ücretsiz scriptleri bolca bulabileceğiniz webmaster forumu iyinet’te site tasarımcılarına ve yazılımcılarına dilediğiniz özelliklerde bir web sitesi scripti yazdırabilirsiniz.

Google Sıra bulucu
Türkiye’nin en iyi sonuç veren Google sıra bulucusu iyinet tarafından kullandırılıyor. Siz de sıra bulucu arayışındaysanız kesinlikle iyinet 2019 yeni sıra bulucusunu deneyin. İngilizce, Almanca ve Türkçe sonuçlar alabileceğiniz Google sıra buucu yanında Yandex ve Bing arama motorlarındaki sıralarınızı da öğrenerek takip edebilirsiniz. Google sıra bulucu ve sıra takibi için iyinet üyesi olmalısınız.

Google Adsense, Adwors ve SEO
Google arama motoru webmasterler için vazgeçilmez bir kaynak. Hem Google Adsense ile para kazanma hem de Google Adwords ile reklamlarınızı vererek kazançlarınızı artırma noktasında kullanacağınız tekniklerin Google SEO kategorisindeki eşsiz kaynakları ile siz de bu konuda yetkinliğe ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com’a sizleri de bekliyoruz.

ŞeMSi

Empatik
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
112
Sabırsızlıkla E-Ticaret bölümünün aktif olarak kullanımını bekliyoruz. Çalışmalar ve yenilikler çok iyi gidiyor. İyinet.com'da moderatör olmak gerçekten de çok keyif verici ve ayrıcalıklı, tüm iyinet yönetim ekibine emeklerinden dolayı şükranlarımı sunuyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5