İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türkiye'nin en Karlı Gelir Ortaklığı Sistemi

bestofwp3444

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar

Uzun süredir üzerinde çalıştığımız Türkiye'nin en karlı gelir ortaklığı sistemini sizlerle paylaşmak istiyorum.

Buldumbuldum.com 3.5 yıl önce kurulmuş ilginç hediyelik ürünler satışı gerçekleştiren bir e-ticaret şirketidir.

Sistemi kısaca anlatmak gerekirse, sizlere tanımlanan url'den gelen üyenin yaptığı ilk satıştan %10-15, o üyenin bir yıl boyunca yapacağı vereceği tüm siparişlerden %3-5 arasında kar dağıtmaktadır.

Yılbaşı, sevgililer günü, doğum günleri, anneler günü babalar günü bir çok özel gün olduğu için bir üye sisteme dahil olduktan sonra 1 yıl içerisinde 3-6 arasında sipariş vermektedir. 35. siparişi veren üyeler bile var.

Sisteme şuradan kayıt oluyorsunuz.

Gelir Ortaklığı sistemin detayları hakkında şurada güzel bir inceleme var.

Buldumbuldum hakkında da detaylı bilgiye http://www.webrazzi.com/2011/09/29/buldumbuldum/ ulaşabilirsiniz.

buldumbuldum-gelirortakligi-sistemi.jpg

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5