İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türkiye'nin en yeni hesap ilan sitesi

gurkanincegul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
logo-1.png
Türkiye'nin en yeni hesap ilan sitesi ilanhesap.com,2018 yılında yayın hayatına başlamış kişilerin satmak yada almak istedikleri hesapları ilan oluşturmaları için amaçlanmış bir platformdur.

Üyelerin rahat ve kolay ilan vermeleri için her ortam sağlanmakta olup gerekli alt yapı sayesinde sorunsuz bir şekilde devam etmektedir.

Sitemizde öncelik Sosyal Medya hesap alım ve satım ilanı olmasına rağmen daha sonra online oyunlar için hesap ve oyun içi eşya alım ve satım ilanı da verilebilmektedir.

Sitemizde Google Hesapları,Sosyal Medya Hesapları,Mobil Oyun Hesapları,Online Oyun Hesapları,Web Site Hesapları ve Oyun İçi Eşya Alım-Satım Kategorileri mevcuttur.

logo-1.png

Sahibinden satılık sosyal medya,oyun ve internet hesapları - Tamamen ücretsiz. Ücretsiz ilan oluştur ve yayınla!

İlan Kategorileri

• Google Hesapları
    • Sosyal Medya Hesapları
    • İnternet Site Hesapları
    • Online Oyun Hesapları
    • Mobil Oyun Hesapları
    • Oyun Eşya Alım-Satım
    • Site ve Tema Alım-Satım

Kategorilerine uygun ilanını ücretsiz oluştur ve yayınla!
Ödeme yok,Taahhüt yok.

Nasıl Çalışır?

• Ücretsiz Hesap Oluştur
    • Ücretsiz İlan Oluştur
    • İlanını Yayınla
    • İletişim Bilgilerinin Doğru Olduğundan Emin Ol
    • İlanını Sosyal Medya'da Paylaş
    • Ve İlanın İçin Senle İletişime Geçilmesini Bekle..
Uyarı 1:

www.ilanhesap.com’da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından ilanhesap.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.

Uyarı 2:

ilanhesap.com yalnızca hesap satış ilanları için ev sahipliği yapmaktadır ve eklenen hesapların bilgilerinin doğruluğunu kontrol etmekle yükümlü değildir.

Uyarı 3:

Hesap satın almak isteyen müşteri ilgili hesabın satış detaylarındaki satıcı bilgilerinden hesabın satıcısına ulaşabilir, anlaşıp hesabı satın alabilir. Ancak bu durumda oluşabilecek dolandırıcılık durumlarında “ilanhesap.com” sorumlu tutulamaz.”ilanhesap.com” yalnızca hesap satış listelemesi yapmaktadır ve bilgilerin doğruluğunu garanti edemez.

Moderatör tarafında düzenlendi:

gurkanincegul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yeni tanıtım eklenmiştir.Eklenen her ilan Vitrine alınacaktır ve seçtikleri bir plan hesaplarına 1 yıllığına ücretsiz tanımlanacaktır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5