İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türkiye'nin İlk Pts Link Kısaltma Servisi Açıldı Para Kazanmak Artık Daha Kolay :) Y

tercan46

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Türkiye'nin İlk Pts Link Kısaltma Servisi Açıldı Para Kazanmak Artık Daha Kolay :)

Türkiye'nin İlk Pts Link Kısaltma Servisi Açıldı Kısaca 1000 Tıklamada 500 Tl Kazanılabilir...

Türkiye'nin İlk Pts Link Kısaltma Servisi Açıldı

Site kendini bozmadan devam ederse çok güzel kazandırır
smile.gif

Siteden alıntı;

Nedir?

BOL.TL Kısa Süre Önce Açılmış Olan Türkiye de İlk Defa Üye Başı Ücret Ödeyen Link Kısaltma Servisidir. BOL.TL yi Diğer Servislerden Ayıran Bu Özellik İnternet Kullanıcılarının Minimum Sürede Yüksek Gelir Elde Etmesini Sağlıyor. Biz Linklerde Gösterilen Reklam Gelirlerini Link Sahipleri ile Paylaşarak Yayıncı Gelirini Üst Düzenye Çıkarmaktayız.
Nasıl Çalışır?

Sitemizde Yayıncı Olan Birisi Kullanıcı Paneli Aracılığıyla Forum, Blog, Facebook, Twitter vb. Sitelerde Paylaşmak İstediği Linki Kısaltarak BOL.TL Üzerinden Yönlendirme Linkine Sahip Olur. Bu Linki Paylaştıktan Sonra Ziyaret Eden Kişilere 10 Saniye Süren Reklam Gösterilmektedir. Eğer Ziyaretçi Bu Reklama Üye Olursa Link Sahibi Yayıncı Reklam Ücretine Göre Kazanç Elde Eder..

Yayıncı Ücretleri

Şimdilik 6 reklam var

NOT: Kazanç linklerinize üye olan 1(bir) kişi ücretidir.
Tek Adım : Ziyaretçinin sadece üye olması yeterlidir.
Çift Adım : Ziyaretçi üye olduktan sonra mail aktivasyonu yapmak zorundadır.

Trendyol

4 milyondan fazla üyesine 1000 kişilik ekibi ve gelişmiş operasyon merkeziyle günde onbinlerce gönderiyi güvenli ve hızlı bir şekilde yapan Türkiye`nin lider alışveriş sitesi Trendyol, her geçen gün büyüyen ve gelişen yapısıyla modaya öncülük yapmaya devam ediyor.
Mart 2010`da başlayan e-ticaret serüveninde, Google, Amazon, Twitter, Tiger Global gibi dev şirketlerin yatırım yapmak için yarıştığı bir firma haline gelen Trendyol, Türkiye`de güvenli alışveriş denince akla gelen ilk platformlardan biri durumunda.

Teşvik Türü Kazanç

Uygun Değil Çift Adım 1.00 TL

Markafoni

Türkiye’ye özel alışveriş konseptini getiren markafoni, dünyaca ünlü seçkin moda markalara ait giyim, ayakkabı, kozmetik, aksesuar, spor malzemeleri, oyuncak, teknoloji ve dekorasyon gibi farklı kategorilerdeki ürünleri %90’a varan indirimlerle sunuyor.
Davet yoluyla üye kabul eden site, üyeleri için keyifli, kolay, rahat ve avantajlı alışverişin kapılarını aralıyor.
Teşvik Türü Kazanç

Uygun Değil Çift Adım 0.75 TL

Birebin

Türkiye`nin en yeni legalpara sitesi Birebin, masrafsız para yatırma, masrafsız para çekme, mobil ödeme, haftanın her günü para çekme gibi özellikleriyle kullanıcılarına büyük kolaylıklar sağlıyor.
Akıllı filtreleme ve canlı kupon takibi gibi özellikleriyle yasakpara heyecanının sürekli üst seviyede olduğu Birebin, benzersiz fırsat ve kampanyalarıyla tüm üyelerine güzel sürprizler yapıyor.

Teşvik Türü Kazanç

Uygun Değil Çift Adım 0.50 TL

Daybuyday

Private shopping dünyasında artık yeni standartlar var. Güvenli online alışveriş keyfi için daha fazlasını isteyenler, onlarca kategoriden binlerce ürünü seçmenin en şık yoluyla çoktan tanıştılar.
Yeni alışveriş fenomeni daybuyday.com, modaya yön veren markaların sahip olmak istediğiniz tasarımlarını, size %90’a varan indirimli fiyatlarla sunuyor.

Teşvik
Türü Kazanç

Uygun Değil Tek Adım 0.50 TL

Evim.net

Evim ve dekorasyon kategorilerinde özel alışveriş hizmeti veren bir özel alışveriş sitesidir. Evim.net te özellikle dekorasyon ve kadınla igili sayfala kolaylıkla başarılı dönüşümler yapılıyor. Son derece basit ve kolay üye olunabilen bir sitedir.

Teşvik TürüKazanç

İzine Bağlı Tek Adım 0.30 TL

Netvarium

Türkiye`nin alışveriş sitesi Netvarium, yepyeni kampanyasıyla siz yayıncılarımızın karşısında!
1.yıllarını inanılmaz avantajlarla kutlayan Netvarium, üye olan herkese Deni&Gabi saat hediye ediyor. Son derece şık tasarımlarıyla dikkat çeken Deni&Gabi saatler sayesinde çok güzel dönüşümler elde edebilirsiniz.

Teşvik Türü Kazanç

Uygun Değil Çift Adım 0.20 TL

Refden üye olursanız sevinirim
smile.gif
lütfen lütfen lütfen hatta please (böyle mi yazılıyodu ya)
biggrin.gif
biggrin.gif

Refli: http://bol.tl/kayit-ol/446/

refsiz: http://bol.tl

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5