Türkiye'nin İlk Sanat Konseptli Projesi: 42 Maslak

tugcem

0
İyinet Üyesi
Katılım
11 Şubat 2011
Mesajlar
58
Reaction score
2
Bay İnşaat tarafından İstanbul Maslak'ta hayata geçirilen ve Haziran 2014 tarihinde tamamlanması planlanan 42 Maslak projesi Türkiye'nin ilk sanat konseptli projesi olma özelliği gösteriyor.

İç mimarisinin Sinan Kafadar tarafından gerçekleştirildiği 42 Maslak, tamamlandığı taktirde Türkiye'nin ilk sanat konseptli projesi olacak. Konut, ofis ve alışveriş merkezi konseptlerine sahip olan projede ayrıca tiyatro, konser, sergi gibi birçok sanatsal aktivite de gerçekleşecek.

Toplamda 2 bin kişiye istihdam sağlaması planlanan 42 Maslak projesinin Haziran 2014 tarihinde tamamlanması hedefleniyor. Avrupa yakasının en büyük iki projesinden biri olacak olan ve yatay ofislerle birlikte sinemalar, restoranlar,fitness/spa imkanları ve bir business otelin yer aldığı 42 Maslak projesinde ofisler için oluşturulan olanaklar arasında ise multi fonksiyonel toplantı odaları, internet cafe, IT room, arşiv odası, businesslounge ve teras, çok amaçlı konferans salonu yer alıyor.

 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst