İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türkiye’nin Teknolojisini Tanıtıyoruz

TeknolojiTR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,

Uzun süredir hizmet veren TeknolojiTR sitesi stratejisini ve içeriğini ismini tam anlamıyla taşıyan bir içerik zenginleştirmeyi planlamaktadır. Bu doğrultuda gelişen teknolojinin projelerin hizmetlerin ( ücretli / ücretsiz ) faaliyetleri içeriğini tanıtmayı hedefliyoruz.

Amaç Türkiye’nin Teknoloji ürün, hizmetleri, web projelerini katkıda bulunarak tanıtmak ve hedef kitlenize ve ziyaretçilerin internet kullanıcıların tek adreste tüm internet proje ve ürünlerini kolay bir şekilde erişme imkânı sağlamaktadır.

TeknolojiTR’nin ilerleyen zamanlarda yeni ara yüzü ve altyapısına hizmete geçerek daha kullanışlı yeni nesil teknoloji tanıtım sitesi olmayı hedeflemektedir.

Uygun Görülen içerikler;

• Teknoloji Hizmetler,
  • Teknoloji Ürünler ( Sektörel, Bireysel )
  • Web Projeleriniz
  • Ücretli / Ücretsiz Hizmetler
  • Sanatsal ( Grafik ) Hizmetleri
  • Bireysel ( Web / Grafik ) Hizmetler
  • Bilgisayar Hizmetleri
  • Yazılım Hizmetleri
Yukarda saymış olduğumuz maddelere uygun bir siteniz girişiminiz varsa yapmanız gereken adımlar nelerdir,

bulten(@)teknolojitr.com mail atmanız yeterli olacaktır.

İsterseniz projenizi içeriğinizi kendiniz tanıtım yazısı halinde gönderebilir dilerseniz projenizi yâda web sitenizin adını vererek tanıtımını gerçekleştirebiliriz.

En geç 24 saat içerisinde Mail yer alanlar bilgiler olumlu olduğu takdirde TeknolojiTR sitesinde yayınlanacaktır. Olumlu olumsuz tüm mailler cevaplanacaktır.

Saygılarımla
Ferdi YÜZMEÇ

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5