İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türkiyeye ödeyen Tıklama sponsorları

E

EnigmaTR

Misafir
paylaşırsanız sevinirim :rolleyes:

En sağlam Tıklama sponsorları ? ya da Türkiyeye ödeme yapan " diğer " sponsorlar ? ( tıklama olması şart değil..gösterim vs..ile ödeme yapan da olabilir )

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gösterim başı ödeme yapan linkbuddies !
1997'dan beri var bu şirket ama 50$ birikince ancak ödeme yapıyor, ödeme şekilleri paypal.. (check?)..
1000 krediye 9¢ ödüyorlar, 1000 kredi = 2000 gösterim.
Foum/Toplist gibi çok sayfa gösterimi olan siteler için tavsiye edilir, kişisel sitelere kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Tüyo:
www.yourdomain.com/reklamlar.htm gibi bir sayfa oluşturun, gösterim bazında ödeme yapan şirketlerin kodlarını ekleyin örneğin linkbuddies ve ardından
126hits.de ve 126hits.de gibi 3-4 yada daha fazla :p otosörf proramına üye olun ve günde beleşten 2000-5000 arası tekil kazanın!
ve ayretten www.yourSeconddomain.com/reklamlar.htm gibi bir sayfa daha yaratın ve orayada linkbuddies ekleyin ve bu ikinci sitenizide 126hits.com hesabınızda açtırın ve orayada 2000-5000 tekil gelsin (dikkat aynı kod kullanmayın, linkbuddiesdeki zone ayarlarından yeni kod yaratın :p ) böylece 1 ziyaretçiden 2 tekil kazançınız oluyor ve bu işi iyi yaparsanız neden günde 'beleşten' tıklamasız temiz (akar yok kokar yok :p ) 1$ olmasın?

Ayrıca tamamen legaldır bu taktik (copyright by wasGer ona göre :eek: ), sizlere özel paylaştım hadi bol kazançlar.

linkbuddies referal linkime tıklamak istemeyenler firefoxlarını açıp h t tp://w ww.link buddies.co m yazabilirler. teşekkürler.

S

SensizimHep

Misafir
126hits.de user saglamak legal ise bilmiyorum autosorf.dk var demekki sponsorlar aptal beleş para mı veriyor?

tiklama başına türk sponsor yok yabancıların da cogu eg-zotik sponsorlar ama
www.adbrite.com
www.google.com :) adsene 1numara

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
onlar 'referer' tespit edemiyorlar, nerden bilecekler ki nerden geldikleri, proxy'den giren kullanıcılar 5% gibi düşük ise hile'den (otoclicker) bile şuphelenmezler, bu işte taktiktir. Anlayan anlayar anlamayan anlamaz :p

Yaf ne tıklaması, gösterim bile yetiyo.. daha kolay desene. ama iyi gösterim yapkı para kazan, forum gibi sayfan yoksa boşver ve benim dediğim taktiği uygulamaya çalış :)
bu ara 126hits.de lejitim, hepsi legal.

T

tahtakale

Misafir
Bu site text reklam mı veriyor, banner reklam mı?
Adsense ile kulllanmanın bi sakıncası var mı onu merak ediyorum.

P

Parae

Misafir
wasger , otosörf programlarıyla öyle hit sagladıgın halde ödeme aldınmı ?

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Parae' Alıntı:
wasger , otosörf programlarıyla öyle hit sagladıgın halde ödeme aldınmı ?
linkbuddies kastediyorsan henüz 50dollar birikmedi... ama bir problem olacağına zannetmiyorum çünkü 'sadece reklam sayfası' işletmiyorum, az içerikle ufak boyutta .html sayfasında yerleştiriyorum kodları (malum BW korumak gerekir
, günlük 3'000 tekil baya BW yiyor)...

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
murme' Alıntı:
ne kadar oldu link buddies te
son yaptığım kredi satışları şöyle (son üç gün):

LB Sale # Date of Sale Description Credits Sold Sale Price
27560 05/10/05 XXXX transfer 10,554 $0.63
27559 05/10/05 polyfonic ringtones transfer 6,099 $0.36
26895 05/09/05 XXXX transfer 7,602 $0.45
26890 05/09/05 polyfonic ringtones transfer 3,150 $0.19
26555 05/08/05 XXXX transfer 6,946 $0.48
26542 05/08/05 polyfonic ringtones transfer 3,565 $0.25

bazen kredileri erken sattım diye düşünüyorum çünkü linkbuddiesde kredi değerleri 0,06 ile 0,09 $ arası değişmeli, ben son günlerde düzenli sattığım için yukardaki kazançlar garip gelebilir :eek:
Biliyorum aşırı para diil, yani günde ben 1$ zor yapıyorum (günde 0,50$'dan azda kazanmış olduğum var) ama çokda uğraşmıyorum, otosörfdeki krediler referer'lerimden geliyor bu nedenle ben sadece istatistikleri kontrol ediyorum... akar yok kokar yok 'nerdeyse beleş' :p zengin olunmuyor ama domain parası çıkıyor..

W

www_hitmp3tr_com

Misafir
ya bende 260 bin sayfa gösterimi var nasıl 2000 gösterime 9 cent olur ben hemen üye olayım. tam sayarsa 10 dolar günde kazanırım..

msn adresin varsa bana yardımcı olurmusun wasger

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www_hitmp3tr_com' Alıntı:
ya bende 260 bin sayfa gösterimi var nasıl 2000 gösterime 9 cent olur ben hemen üye olayım. tam sayarsa 10 dolar günde kazanırım..

msn adresin varsa bana yardımcı olurmusun wasger

banka verileri değişiyor misal ben 0,07$ bozdurdum :mad:
ama bazı günlerde 0,09$ bozdurmuşum :p

O kadar çok gösterim alıyorsan sana bu sistemi denemene tavsiye ederim, mutlaka 1-2 haftalık deneme yap!
msn adresimi özelden gönderiyorum, ihtiyaçın olursa irtibat kurarsın.

M

murme

Misafir
autosrufler o kadar hit getirmio sen hiç sörf yapmadan nasil hit aliosun msn den gorussek ya

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5