İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türkler Facebook'taki 1 Milyonluk Yorum Rekorunu Kırarsa.. :)

B'ask'ent.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
''Ffgpioneers/gwr/attempt'' adlı grubun rekor denemesi facebook tarihinde bir ilk olmuştu.
Bu rekorla Guinness Rekorlar Kitabına girmeye kararlı gözüküyorlardı.Fakat Türkler Yurt dışında yapılan bu yorum rekorunu kırdı...

İşte Diğer Grubun Yorumu...

turkler_facebooktaki_1_milyonluk_yorum_rekorunu_kirarsa_ozel_haber_h14665.jpg

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Ülkemle, halkımla, Türklüğümle bir kez daha gurur duydum!
Ne mutlu Türküm diyene!

Sağ olun çocuklar, beni duygulandırdınız, Allah da sizi duygulandırsın...

darkbelow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
serdest yıldız atlı kişi Allaha İnanmayan Kendını bişi sanan ınsanının tekidir ırkçılıgını kendını peygamber sanmasını hıc söylemıyorum zaten böyle bı serevsızı paylasmayın

Murat05

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
serdest yıldız atlı kişi Allaha İnanmayan Kendını bişi sanan ınsanının tekidir ırkçılıgını kendını peygamber sanmasını hıc söylemıyorum zaten böyle bı serevsızı paylasmayın

Hocam bunun hakkında elinizde delil olmadan lütfen yorum yapmayın eger varsada konu acarak belirtebilrsiniz , türkler adına cok güzel bir rekor yapmışlar GURUR VERİCİ , Lütfen konuyu BALTALAMAYIN !

darkbelow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam bunun hakkında elinizde delil olmadan lütfen yorum yapmayın eger varsada konu acarak belirtebilrsiniz , türkler adına cok güzel bir rekor yapmışlar GURUR VERİCİ , Lütfen konuyu BALTALAMAYIN !

Ben Boş Konusmam Al sana resim Yazdıklarına bak yok Turk degıl tek basına bı Irkmıs falan Vahi indiyorum falan bu ne he ? Bunlar TÜRKLEREDE MÜSLÜMANLIGADA Yanlış Laflar Sonrada Müslümanım ben Dıye Paylasım yapıyor ÇOK YAZIK

2gx67.png

Murat05

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Ben Boş Konusmam Al sana resim Yazdıklarına bak yok Turk degıl tek basına bı Irkmıs falan Vahi indiyorum falan bu ne he ? Bunlar TÜRKLEREDE MÜSLÜMANLIGADA Yanlış Laflar Sonrada Müslümanım ben Dıye Paylasım yapıyor ÇOK YAZIK

2gx67.png

Şimdi Size Gercekden hak Veriyorum Hocam :) K.bkmayın Kanıtsız İnanmak Zordu :O

darkbelow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
işte bızde bosuna demıyoruz kardeşim ondan önemli degil

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5