İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türkmaxi.Org Webmastersitesi Büyük Ödüllü Yarışma

fastdroid

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
logo.png

Merhaba arkadaşlar, Türkmaxi Yönetimi olarak sitemizin tanıtılmasına yardımcı olmak amacıyla kaybedeni olmayan herkesin kazanacağı ödüllü bir yarışma düzenleme kararı aldık. :)

YARIŞMAMIZ ŞU ŞEKİLDE;

Websitenizde veya blogunuzda Türkmaxi için özgün bir tanıtım yazısı hazırlayıp Türkmaxi.org'dan bahsedeceksiniz ve çekilişe katılacaksınız. Maksimum 30 kullanıcı arasında yapılacak olan çekilişle çeşitli ödüller kazanacaksınız. Çekilişi kazanamasanız da üzülmeyin eliniz boş göndermiyoruz :)

İŞTE ÖDÜLLERİMİZ;

1. HOSTİNG* + SİTEMİZDE 1 AYLIK BANNER REKLAM** + 10 ADET TANITIM YAZISI + PİNGLEME HİZMETİ*** + 1 YILLIK PLATİN ÜYELİK

2. SİTEMİZDE 1 AYLIK BANNER REKLAM** + 10 ADET TANITIM YAZISI + PİNGLEME HİZMETİ*** + 1 YILLIK ALTIN ÜYELİK

3. 10 ADET TANITIM YAZISI +PİNGLEME HİZMETİ*** + 1 YILLIK GÜMÜŞ ÜYELİK

4. PİNGLEME HİZMETİ*** + 1 YILLIK GÜMÜŞ ÜYELİK

5. 1 YILLIK GÜMÜŞ ÜYELİK

ÜSTELİK ÇEKİLİŞİ KAZANAMAYAN DİĞER KATILIMCILARA DA TESELLİ ÖDÜLÜ OLARAK 3 AYLIK BRONZ ÜYELİK VERİYORUZ...

YARIŞMA KURALLARI;
1- Tanıtım yazılarında sitemizin linkinin verilmesi ve tanıtım yazılarının minimum 300 karakter olması zorunludur.
2- Tanıtım yazınızı yayınladıktan sonra yazınızın linkini konu altına yorum olarak atmalısınız.
3- Multi-üyelik ile yarışmaya katılanlar hakkında cezai işlem uygulanır.
4- Çekilişler random.org üzerinden yapılacak ve ekran kaydı alınarak sonuçlar açıklanacaktır.
5- Çekilişe forum yöneticileri ve moderatörler katılamaz.
6- Kazanan kişilere özel mesaj yardımıyla ulaşılacak ve ödülleri teslim edilecektir.
7- Sonuçlar açıklanıncaya kadar tüm katılımcıların tanıtım yazıları yayında olmalıdır. Tanıtım yazısı yayında değilse katılımcı diskalifiye edilir.
8- Yarışmamız 10 katılımcı ile başlayacaktır. Bu konu sürekli güncellenerek katılımcıların listesi tutulacaktır.
9- Son katılım tarihi 20.04.2015 tir. Son katılım tarihinden sonra bir hafta içerisinde çekiliş gerçekleştirilecektir.
10- Son katılım tarihinden önce katılımcı sayısı maksimuma ulaşırsa son katılım tarihi beklenmeden çekiliş yapılacaktır.
11- Yarışmaya katılan tüm üyeler kuralları kabul etmiş sayılacaktır.

ÖDÜLLERİMİZİN DETAYLARI;
*HOSTİNG: Hosting Paketimiz 1 Yıllık, 1GB Web Alanı, 10 GB Trafik ve Sınırsız Alt Özellik İçermektedir.
**BANNER REKLAM: Belirlediğiniz reklam sitemizin yalnızca ana sayfasında 468x60 web banner boyutunda olmalıdır.
***PİNGLEME HİZMETİ:1400 Siteye Pingleme, 235 Sosyal Medya ve Bookmark Sitelerine Pingleme, 150 Farklı ve Büyük Arama Motoruna Pingleme yapılacaktır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5