İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Turkticaret.net ve Yeni reklam programi Adhood

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Adhood hizmete girmis. Incelemek isteyenler icin link

Ayrica Serdar Kuzuoglu'nun blogundan Adhood ile alakali yazisindan bir alinti;

Adhood adını verdikleri yeni reklam ağıyla bence Türkiye’de çok önemli bir yere kavuşacaklar (henüz açık değil). Bunların arasında en dikkat çekici olan patent başvurusu da yaptıkları DNS tabanlı reklam modeli. Bu yapıda DNS sunucusu üstünden site sahibinin sitesine hiçbir şey eklemesine gerek kalmadan reklam yayınlamasına izin veriyor. Reklam modelleri arasındaki en ilginciyse toolbar benzeri olan. Bu yöntemde sitenin üstünde sanki bir toolbar yüklenmişçesine reklam çıkıyor, tıklayınca bir mikro site gibi sayfa içinde açılıyor. Bu noktada olanaklar sonsuz. Buna ek olarak geleneksel bütün banner seçenekleri, video reklamlar; hatta video içi bant reklamlar bile söz konusu.

Yeni bir alternatif olmasi umidiyle.

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
wordpress kullanması ilginç :) (üye olurken hata veriyo wp-content dosya yolu var :D)

mcloft

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet Wordpress kullanıyor :S ayrıca ben üye olamadım hata veren yada kabul gören bir sayfa çıkmıyor :(

Virtuozzo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Türkticaret.net, şimdiye kadarki Türkticaret.net Mantalitesi'ni bir kenara bırakıp da bu projeyi (özellikle de projenin ToolbarSite bölümünü) profesyonelce yönetebilirse oldukça iyi işler yapar.

Ancak işin ucuzculuğuna kaçıp da bir login formu yapmaya bile üşenirlerse, bir yılı aşkın süre çalıştıklarını söyleyip phpAds ile reklam yönetimi yapacaklarını hayal ederlerse bir cacık olmaz...

Bir de sanırım kendi trafiklerinin yoğunluğu kaldıramayacağını düşünüp Hollanda'da konuşlandırmışlar projelerini. Demek ki çok yoğun bir talep bekliyorlar.
icon7.gif

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Herkes reklam network ü açıyor.

bi biz kaldık, bizdemi açsak ne? :D

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
türkticaretten çektiklerimizi unutmadık.. bide ad hoodundan mı çekelim..

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Kendi sayfalarındaki reklam PhpAdsNew üzerinden yayınlanıyor.

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Eposta yağmuru başladı - Ellerine geçirdikleri adreslerime spam ADHOOD reklam postaları düşmeye başladı...

Kaliteli bir kurum SPAM yapar mı ? - yapmaz. Kaliteli webmaster SPAM yapan firmaya itimat eder mi ? - etmez. Ciddiyete bürünmedikçe işleri kullanacağımı sanmıyorum.

webrlis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
başkabiri yapsaydı bunu denemeye değer derdim ama türkticarete güven olmaz.
wp kullanmalarıda ayrı bi komedi olmuş forumda konu açsalardı ucuza script yazacak birini bulurlardı :D

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Umarim beni utandirirlar demistim haberi veren arkadasa. Bu iste de utandirmadilar ;) Spam attiklarina dair haberler geldi. Buraya gelip yazmak istedim, gordum ki @annudora'yida abluka altina almislar ;)

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bana da gelmiş spam

70.000’den fazla yayıncısı ile Türkiye’nin en farklı reklam platformu

Abi ne 70 bin yayıncısı ya dün bir bugün iki, reklam ağı kuruyorsun kendi reklamlarında zerre profesyonellik yok avamlıktan ölüyor. Çürük dişli diş hekimi sendromu

erdjan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bir isi bilene birakacaksin veya o ise el atmiyacaksin.

degil ki attikca batarsin..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5