İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Turkticaret ve Google Anlaştı, Turkticaret'ten Üyelerine 50$'lık Adwords!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

thereX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Mail'ime Geldi, Aynen sizler ile paylaşıyorum.
(Not: Bu bilgi; Turkticaret.net'te üyeliği olan kişilere geldi. Benim domain vardı; belki de sadece domain'i olanlara gönderiyordu).

Ticareti Kolaylaştırma E-Bülteni
Google ve TURKTICARET.Net,
Türkiye pazarı için ‘Pazarlama Ortaklığı Anlaşması’na imza attı

Değerli üyemiz,

İnternet artık hayatımızın her alanında yerleşmiş durumda. İnternet Hizmetleri alanında öncü bir firma olarak, ilk kurulduğumuz günden bu yana İnternetin iş yapış şekillerine etkisi ve en önemlisi ticari geri dönüşüm sağlaması konusunda çalışmalar yapıyoruz. Bu noktada karşılaşılan en büyük sorun; internette düşük maliyetli ve etkin tanıtım yapabilmekti...

Gerçekleştirdiğimiz çalışma ve görüşmelerin sonunda, bu soruna yönelik çözüm ürettiğimizi size bildirmekten büyük mutluluk duyduğumu belirtmek isterim.

Google ile Türkiye pazarına yönelik gerçekleştirdiğimiz "Pazarlama Ortaklığı Anlaşması" ile tüm müşterilerimize Google AdWords ürününü 50 YTL ücretsiz olarak sunma konusunda anlaşmaya vardık.

24 Kasım 2005 tarihi itibari ile başlayacağımız kampanya öncesinde, ilk olarak siz değerli üyelerimizi bu konuda bilgilendirmek istedik.

Google ile yaptığımız işbirliğinin işinizin ve Türkiye İnternet'inin gelişmesine katkıda bulunmasını ve verimli sonuçlar doğurmasını diliyoruz.

Saygılarımla

Genel Müdür
Murat YANIKLAR

Resmi:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5