İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

türkticaret'in rezilliği

plesk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar 4 gündür türkticarette olan domainlerimin dns adreslerini değiştiremiyorum...

yardım için mail attım..kimse ilgilenmiyor...2 gündür arıyorum gayet normal bir şeymiş gibi ana registarla bi sorun var diyorlar...bu ne kadar saçma bir şeydir.

bir sürü registar var türkiyede hepsi düzgün çalışırken bu firma neden böyle saçmalıyor.

4 gündür dayanamıyorum artık...

3 haftadır sürekli böyle sorunlar yaşıyorum..lütfen yardım edin 1000 lerce dolar kaybım var bunlar nasıl şirkettir nasıl insandır yeter artık ya.

size tavsiyem değil türkticaretten domain reglemeyi sitelerine bile girmeyin borçlu çıkarsınız...

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkticaret adını iyi birşeyle yanyana duysak zaten.. (SPAM'lar hariç)

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Sen bu formda bir Arama kutucuğuna Türkticaret yazıp arasan ordan domain almasan onların hep böyle rezilliklere imza attığını bilsen zaten öyle bişey yapmazssın...
En kısa zamanda seni de Godaddy saflarında görmek dileği ile...

plesk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bu domainleri ücretsiz nereye transfer edebilirim? lütfen yardım edin delirmek üzereyim

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Ücretsiz transfer edemezsiniz. Yalnız alan adını transfer ettiginizde 1 yıl uzayacagından müşterinize yansıtabilirsiniz. Alan adı transferinde dikkat etmeniz gereken bir husus ;

- Transfer edeceğiniz alan adının yenilenme tarihine 60 gün kala veya yenileme işleminden 60 gün sonra transfer edebilirsiniz.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Muhtemelen 4 günlük domainlerse, mecbursun burada kalmaya.. Turkticaret hosting konusunda kötüdür ama domain konusunda şahsen bir problem yaşamadım.

plesk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eski domainler benim sorunum domainleri başka bir yere taşımak değil...sadece dnslerini yönlendirmek istiyorum.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bunu turkticaret ten başka biryerde yapamazsın domainleri taşımadan. Domainler eskiyse Godaddy e taşıyabilirsin..

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
domain sirketi kuralım :D en iyisi gidip bayilik alıcan baska care yok en garantli yol benim isismtescilden cektiklerime ne demeli mahvettiler beni ama görüşecegiz mahkemey verdim faturaları almıstım :) mahkeme erken sonuclansada bende directiye bir mail atsam mahkeme kararını ne güzel olucak :)

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2004 üyesiyim.. o gün bugündür herkes türkticarete kötü der ama yinede birileri mutlaka kullanır:)

sonsuzhost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
5 yıl önce kazayla türkticaretten alınmış bir domaine sahibiz malesef domian yönetimine girdiğimizde 5 yıl önce yapılan üyeliğimizde bize sorulmayan en sevdiğiniz öğretmeninizin adı yaşamayı en çok istediğiniz şehir gibi abuk subuk tarafımızdan daha önce belirlenmemiş sorular soruyor sistem.

Ayrıca domainimizin tüm whois bilgilerini değiştirip kendi adlarına çevirmişler az önce telefon ettim

whois değişikliği için register değişikliğini bahane ettiler ve neymiş güvenliğimiz için daha önceden bizim belirlemediğimiz en sevdiğiniz öğretmeninizin adı yaşamayı en çok istediğiniz şehir gibi soruların cevaplarını bize telefonda vermiyorlar

Firma olduğumuzu anladılar firmasınız bi dilekçe hazırlayın gönderin size en sevdiğiniz öğretmeninizin adı yaşamayı en çok istediğiniz şehir alanına yazacağınız cevapları verelim dediler.

Üşenmiyorum bayramdan sonra dilekçeyi hazırlayıp kimliğimi alıp izmirden direk bursaya bu adamların yanına gidicem oturacam masaya alın dicem ilk yapacağım iş epp keyini alıp onların önünde kendi registerıma transfer edicem domainimi epp keyini aldım diye çıkıp gitmiycem yani çünki bir kaç kişiye epp keyi verdiler ama daha sonra bu epp keylerin uydurma olduğu ve o domainler için olmadığı ortaya çıktı

mbd5200

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok abi ben ilk başladığımda türkticaret i duymuştum domaini hostu ordan aldım tam bir rezalet adamlar her şeye para istiyolar ns değiştiricem para, yönlendirme para.. şimdi birdaha türkticaret.net e yanaşmıyorum kimseye de tavsiye etmiyorum.

M

mehmet k

Misafir
turkticaret berbat bir sey

ben de turkticaret'i iki sene kullanma gafletinde bulundum, onca gereksiz para odedim, kota asimlari vs. hep sorun yasadim. ben de server degistirirken iki hafta bekledim, hicbir maile cevap vermiyorlar, telefonlari kaale almiyorlar. simdi sitemi yahoo'dan yayinliyorum sorunsuz bir sekilde. turkticaret'e sinirsiz web kullanimi, kota asimiyla birlikte aylik 70 dolar civari oduyordum. simdi yahoo'ya 10 dolar oduyorum. turkticaret'i kimseye tavsiye etmem. kullaniyorsaniz da rezilligi yasamadan once server hizmetinizi degistirin derim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi