İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

tv kartımın markasını nasıl öğrenirim? acil

top10

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tv kartı olan bir bilgisayarda tv seyretmek istiyorum. ancak arkadaş tv tuner vs. tüm dosyaları kaldırmış. tv kartının markasını da bilmiyor ama kart takılı. çok uğraştım ama tv kartının markasını görebileceğim hiçbir ayar bulamadım. nereden ve nasıl öğrenebilirim...

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
tv kartın üzerindeki chip nosunu googlede arattır cıkar :p yada donanım ekle kaldırdan aygıt yöneticisinden öğpren..

top10

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekkürler, arkadaşlar. aygıt yoneticisinden baktım ama bir değil iki tane video capture, audio capture ... vs var. tv capture için birşey bulamadım. Video capture özelliği olan kartın tv capture öz. de vardır diye düşünüp birkaç program kurdum ama bir türlü tv yayını alamadım. fly2000, showshifter,.. denedim ama bunlar da shareware olduğu için acaba sınırlı programlar mı diye şüphe de kaldım...
bildiğiniz full sürüm tv programı var mı?

S

sevdik

Misafir
arkadaşım once tv kartını çıkar eline al siyah chipin ustunde onun bir kodu olur o kodu googlede arat çıkan sonuçlarda buyuk bir ihtimal ile www.driverguide.com çıkar bu siteye once uye ol sonra hemen indir

Bu driver i indirebilecegin sitelerin cogu uyelik ister

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5