İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

TV'de Çıkan Domainin Değeri?

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
merhaba arkadaşlar

daha demin bilgisayar başındayken koca kafalarda zamları tiye alan bir haber vardı www.zam-lan-dim.com diye bir domain ismini ekrana yazdılar. tabi aralarda - yok direk kelime olarak düşünün. şansımı deneyip aldım index attım bir işe yarar mı?

yaramasını beklemiyorum sadece reg ücreti bir şey olmadığı için alıp kenara koydum. isim de fena değil. görüşlerinizi alabilir miyim?

E

Erturk

Misafir
Bence senın gıbı merak edip giren cok olacaktır :) o yuzden işe yarayabilir. Hayırlı oLsun

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Programdaki gibi bir Türkiye haritası üzerinden zamlandım ( imleme ) sitesi yapabilirsin :D

neoorog

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Yönlendir Sedo'ya hocam.. :) Koca Kafalar varken domain adını gösterdiler ben o ara laptop ile ilgileniyordum, domaini son anda gördüm fakat yazana kadar geri unuttum.. :D Domaini burada görüyorum.. :/

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
- lerle dolu çok az doğal hitin olur anca değerledirip google da yükseltirsen yoksa iş yapmaz

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Yine aynı sonuç :cool: En fazla insanlar hatırlasın hatırlasın 1-2 hafta hatırlarla . Bu gibi domainleri anlık olarak değerlendirmeli yoksa kayboluyorlar...

Lee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
babahaberdemi yazdılar :)
gercek iş yapacak bi domain olsa berk tokay yazmadan reglerdi

ZdeArBaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaşlar

daha demin bilgisayar başındayken koca kafalarda zamları tiye alan bir haber vardı www.zam-lan-dim.com diye bir domain ismini ekrana yazdılar. tabi aralarda - yok direk kelime olarak düşünün. şansımı deneyip aldım index attım bir işe yarar mı?

yaramasını beklemiyorum sadece reg ücreti bir şey olmadığı için alıp kenara koydum. isim de fena değil. görüşlerinizi alabilir miyim?

nelere saldırıyoruz artık :) proje kalmadı abi cıx sektör yerlerde :D

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Hiç bir işe yaramaz. Çünkü;

Adam kocakafaları seyredecek ki,
internet kullanmayı bilecek ki,
internet kullansada tv de her çıkan ismi aklında tutacak ve sonra girecek ki,
ayrıca merak edecek ki,

işe yarasın :)

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben de ya tutarsa mantığı ile aldım. sonuçta reg ücreti bir şey değil. alırken şöyle bir şey geldi aklıma belki satılır ilgi olur veya satmaktan ziyade hit yönlendiririm. bunlar da olmazsa ürün sitesi açarım şöyle ki hangi ürün nerde ne kadar, zamlanmış mı ne kadar ne zaman zamlanmış vs. vs. yine bilemediniz zamlardan bıkan insanların dertleşme alanı olur itiraf,itirazvar gibi ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

<-->sekito <-->sekito