İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

TweetAdder Takipçi Arttırma Programı Lisans Satılır 10TL (Normal Fiyatı 188$)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BirkanBilişim

0
Yasakli Uye
Reaction score
3
Sana yeni lisansı verdim mi ? Evet verdim. Hiç kimsede sorun çıkmadı da bir tek sendemi çıktı? İkinci verdiğimde sorun çıksaydı haklı olabilirdin belkide ama resmen saçmalıyorsun şuan. Hiç bir sorun çıkmaz gayet de iyi satışlar yapıyorum sen merak etme.

Asuha

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
lan sahtekar herıf! ıt kopek duzenbaz 17 yasındasın daha tıcaretı yapmayı bılmez ınternet bankacılıgı kullanamazsın tıcaretı bana ogretme! paramı derhal gerı gonder! yoksa forumdan tamamen banlattırıcam senı verdıgın kod ıse yaramıyor ustunede parayı ılk ben attıgıma ragmen tıcaret verdın bana - olarak kopek herıf

BirkanBilişim

0
Yasakli Uye
Reaction score
3
lan sahtekar herıf! ıt kopek duzenbaz 17 yasındasın daha tıcaretı yapmayı bılmez ınternet bankacılıgı kullanamazsın tıcaretı bana ogretme! paramı derhal gerı gonder! yoksa forumdan tamamen banlattırıcam senı verdıgın kod ıse yaramıyor ustunede parayı ılk ben attıgıma ragmen tıcaret verdın bana - olarak kopek herıf

O hakaretleri yediririm sana bir bir adam ol lan ! Attır lan vermiyorum paranı ******** herif ! Daha burada bitmedi bu konu sövmeyim sövmeyim dedin burnuma kadar getirdin ! Ben senden 10 kat daha tecrübeliyim ticarette emin ol ! Kodu kullanmayı bilmiyorsan ben ne yapayım kullananlar nasıl kullanıyor ? !!!

Asuha

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
lan gerızekalı benım asabımı bozma daha veletsın buyuklerıne saygılı olmayı bıle ogrenmemıssın! ben ss koydum yukarıda sence kullanabılmıs mıyım? kullanabılmısım. Sen daha ananın karnındayken ben ıngılızce kursu verıyordum ogrencılerıme benı ayar etme. verdıgın kod gecerlı degıl uzerınede paramı aldın derhal paramı ıade et etmek zorundasın yoksa butun forumlarda sahtekarlıgını gosteren ss'lerı koyarım! ıstemıyorum kod falan yenı kod vermıs vermedın yalan soyleme! calısmıyor verdıgınde paramı ıade et etmıyorsan banlanacaksın zaten benden ıyı bılıyormus tıcaretı sen kımsın lan bana sovceksın serefsız

hıc kımse bundan hıc bırsey almasın! sen kımsın lan bana -ticaret verıyorsun ne hakla!

BirkanBilişim

0
Yasakli Uye
Reaction score
3
evet evet devam et sana para falan yok arkadaşım. ;) daha da uğraşmıyorum seninle banlat çok korktum gerçekten.

Asuha

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Bu özel mesajda yazdıgını cümle alem görsün 10 tl lik velet oldugunu. Ayrıca 17 yaşındasın 8 yaşında e-ticarete başlıyorsun üzerinede akıllara zarar paralar kazanıyorsun? vay canına sen nesin böyle ya daha ilk okuldayken e-ticarete başlıyorsun anne anneeeeeeee diye okula gidip arkasından ağladığın zamanlar. ki hala annesinin kuzusu ana bacı o.*** tarzı kufurler eden 17 yasındakı ergen. paramı aldın 10 tl onemlı degıl ama senın suan yaptıgın haram yemek serefsız evladı senı. 10 tl lık veletsın. ticaretten anlamıyorsun bırseyden anlamıyorsun yürütmüşsün birisin den program satıyorsun para kazanıyorsun sözde. işini yapmayı bilmiyorsun birde gelmiş boş boşş konuşuyorsun göz kırpıyorsun ben o gözü alırım senin taaaaaaaaaaa a*** bıryerlerıne montelerim veled-i zina seni

Ekli dosyayı görüntüle 3954

Asuha

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Her forumda yasak olan bir satış bu velet bir çok forumdan banlanmış konularıda silinmiş illegal olmayan bir program için para verdik şaka gibi bak ayakta gömdü velet bize

by_karahan

1
İyinet Üyesi
Reaction score
2
İlgili youtube videosunda ücretsiz olarak sunulan lisans kodunu burada ücretle sattığın açık ve net şekilde görülüyor.

Videoda ilgili ekran görüntüsü,

Bana verdiğin lisans kodu da videodaki lisans koduyla aynı. Dolayısıyla konuyu kilitleyerek seni uzaklaştırıyorum.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Asuha,
Konularda haklı olsan bile kimeye hakaret edemezsin.
Bir daha böyle bir şey olursa lütfen terbiyeli olmayı unutma.Forumda kimsenin kimseye hakaret etmesini istemiyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5