İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Twiends.com için program

aorhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Twiends.com‘u duydunuz veya duymadınız size kısaca açıklayayım. Siteye üye olduğunuzda bazı sosyal paylaşım siteleri ve websitenizi ekleyerek sitenize ziyaretçi, twitter, facebook gibi sosyal paylaşım siteleri için takipçi kazanmanıza yarayan bir site. Site puan kredi yöntemi ile çalışan ve hesabınızdaki kredilerden düşerek her takipçi veya site ziyareti için belli kredi düşerek size yeni takipçiler kazandırıyor. Kredi kazanmak için ise sizde diğer üye olanların hesaplarını takip ederek ya da ziyaret ederek kredi kazanıyorsunuz. Yani alış-veriş yapıyorsunuz.

Takiplerden kredi kazanıldığı gibi ücretli krdei alıyorsunuz; fakat kimsenin ücretli üyelik alacağını pek sanmam. Peki bu site işe yarıyor mu? Evet. Bizzat kendim denedi, hızlı şekilde takipçi sayısı artıyor. Ama krediler çok abuk bittiği için sizinde yeni kredi kazanmanız şart. Başta size belli ölçüde verilen kredilere birde bazı sitelerdeeki free credit yani ücretsiz kredi kuponları ekleyerek yükseltebilirsiniz.

Şimdi bu yazının amacına gelelim. Yazı başlığında söylediğim gibi bir bot var. Bunu yabancı bir forumda buldum ve denedim çalışıyor. Tek sorunu diğer internet tarayıcılarındaki sayfalarıda ara ara yenilemesi haricinde sorunsuz çalışıyor. Bot ya da program her ne derseniz artık, kurulumsuz şekilde dire açıyorsunuz. Hesabınıza girdikten sonra twiend butonuna basınca otomatik olarak sayfadaki twitter hesaplarını takibe başlıyor ve size kredi kazandırıyor. Yani sizin oturup tek tek yapmanız yerine program yapıyor. Facebook like bölümünde çalıştıramadım ben ama twitter takiplerini sorunsuz yapıyor. Bu sayede kredi kazanıp kullanabilirsiniz. Tabi böyle bir şeye ihtiyacınız var ise icon smile Twiends.com için ücretsiz program

Programı indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Bende virüs vs. uyarı çıkmadı ama siz yinede taratın. Herhangi bir sorun olursa mesuliyet kabul etmem, çünkü yapımcısı ben değilim!
İndir / Download

Yazının Devamı: http://www.aorhan.com/twiends-com-icin-ucretsiz-program.html#ixzz1FSq4Zpt0
bu adresten okuyabilirsiniz.

cilginsolist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Yaziyi komple yazmissin zaten neden devami bu adresten okuyabilirsiniz diye kendi sitenizin reklamini yapiyorsunuzki ordada ayni seyler yaziyor...

aorhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o otomatik çıkmış ben eklemedim. Sitedeki script nedeniyle.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5