Twitch’den TwicthCon Geliyor !

Teknolopi

0
İyinet Üyesi
Katılım
19 Mayıs 2014
Mesajlar
318
Reaction score
0
Teknoloji dünyasında özellikle mobil alanda bombaların patlatıldığı bazı konferanslar ve fuarlar mevcut. Bunların en çok bilinenler Avrupa’da düzenlenen IFA ve yakında Las Vegas‘ta gerçekleştirilecek olan MWC (Mobile World Congress).

Oyun ile ilgili fuarlarında mevcut olduğunu biliyoruz. Ancak diğerleri kadar prestijli olmadıkları da bir gerçek. Şimdi ise canlı bir şekilde oyun oynayıp takipçilerimizin izlemesini sağlayabildiğimiz internet sitesi Twitch‘den bu konuda bir adım geldi. Geçtiğimiz haftalarda 1 milyar dolar bedel ile e ticaret devi Amazon‘a satılan Twitch‘in haftalık olarak gelişmeleri aktardığı Twitch Weekly isimli yayınında yapılan açıklamaya göre TwitchCon adında bir etkinlik geliyor.

twitch.jpg


Oyunla yakından ilgisi olan bir şirket yaptığı için tahmin edeceğiniz üzere etkinlik oyun ve oyun geliştiricileri üzerine kurulu. Etkinlik 25 ve 26 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek. Etkinlik ile ilgili henüz başka bilgiler yayınlanmadı. Ancak etkinlik ile ilgili gelişmeleri takip etmek için TwitchCon.com adındaki yeni internet sitesini ziyaret edebilir ve e mail listesine abone olabilirsiniz.

Konu hakkında açıklama yapan bir de önemli bir isim bulunuyor. Twicth‘in CEO‘su olan Emmett Shear şöyle söyledi: “Twicth yayıncıları en tutkulu fanlara sahip olan oyuncular. Bu yüzden onların yüz yüze iletişimde bulunabilecekleri harika bir tecrübe yaşatmak istiyoruz. TwitchCon bütün topluluğumuz için -yayıncılarımız, oyun geliştiricileri, izleyiciler ve bizler- birlikte oyun oynayacağımız, eğleneciğimiz bir etkinlik olacak.”

Twitch aynı zamanda 3 yıldır yayında olan bir internet sitesi.

Kaynak: Twitch’den TwicthCon Geliyor !
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst