İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Twitter bayilik paneli TAM Otomatik sistem + twitterla ilgili herşey..

afbil

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Aşağıdaki hizmetlerin tamamı %100 Türk Aktif Kullanıcılar ile sağlanmaktadır;
KONUYU VE KONU İÇERİSİNDE VERİLEN AÇIKLAMA ADRESLERİNDE Kİ BİLGİLERİ DİKKATLİCE OKUYUNUZ. HİÇ BİR HİZMETİMİZDE PARA İADESİ YOKTUR.!
HİZMET SATIN ALAN HERKES TÜM DETAYLARI, HİZMET ŞARTLARINI OKUMUŞ VE KABUL ETMİŞ SAYILIR!

+Twitter TAM OTOMATİK Bayilik Paneli Hizmeti
* Herşeyi ile tam otomatik bayilik panelinde kredi aldığınızda aynı saniyede krediler hesabınıza yüklenir.
* Panelden takipçi, retweet, favori, tweet işlemini başlattığınızda aynı saniye gönderim başlar.
* Takipçi - Retweet - Favori işlemleri 1 kredidir.
1.000 adet takipçi veya retweet veya favori = 2.5 TL'dir.

r10 üyelerine özel kampanya: Kredi satın alarak konu altına yorum yazan, panel kullanıcıadını bildiren ilk 10 kişiye aldığı kredi paketi kadar kredi bizden hediye..!
Yani ilk 10 kişi 1k işlemi 1,25 TL'ye yapacak ;)

Daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Panele kayıt olurken e-posta adresinizi doğru yazdığınızdan emin olunuz. Kayıt işleminden sonra aktivasyon linki e-posta adresinize gelecektir.
Kayıt olmak ve kredi satın almak için sosyalbanka.com

+Fenomen Takipçi Paketi Türkiye'de ilk biz yaptık!
Haftalık paket - 25 TL
Aylık paket ücreti 75 TL.
Hizmetle ilgili detaylar için tıklayın. Paket satışımız stokludur. (Güncel stok durumu ve detaylar için pm isteyiniz!)

+Retweet & Favori Paneli Kredi Paketleri Satışı
Panel üzerinden istediğiniz tweet'e istediğiniz adette, istediğiniz zaman retweet ve favori gönderebilirsiniz. Kimseyi rt, fav, takip etmeden reklam tweeti v.s atmadan kullanabilirsiniz..

Paketler:
1.000 adet rt yada fav için kredi - 10 tl
5.000 adet rt yada fav için kredi - 30 tl
10.000 adet rt yada fav için kredi - 55 tl
şeklinde devam etmektedir..

SINIRSIZ PANEL :
1 Haftalık Sınırsız Panel - 99 TL
1 Aylık Sınırsız Panel - 299 TL

Paneli ve Kredi Paketlerini İnceleyiniz
Paketlerin detayları ve hizmet şartılarını inceleyiniz. (detaylar için pm isteyiniz)

* Retweet ve Favori edenlerin tamamı türk aktif ve gerçek userlerdir. (hiç yumurta hesap yoktur!) istediğiniz tweete istediğiniz zaman işlem yapabilirsiniz.
* Sınırsız ibaresi aylık 1.000.000 - haftalık 250.000 krediyi temsil etmektedir.
* Panelden istediğiniz tweet'e istediğiniz adette retweet ve favori gönderebilirsiniz. Standart adetlerde gönderme zorunluluğu
yoktur. Bu sayede rt ve fav'ların sayısı her tweetinizde farklı olacağından doğal görünecektir.

+Uygulamalara User (kullanıcı) Yönlendirme Hizmeti Türkiye'de ilk biz yaptık!
Paketler
Takipçi siteleri için - her 1.000 User Yönlendirme 25 TL
"5k user yönlendirme ücreti 100 TL'dir."
"10k user yönlendirme ücreti 175 TL'dir"
Retweet siteleri için - her 1.000 User Yönlendirme 35 TL
Çocuğunu gör siteleri için - her 1.000 User Yönlendirme 45 TL
Profilime kim baktı ve "diğer" tür siteler için - her 1.000 User Yönlendirme 45 TL

önemli:
* Zamana bağlı olarak istenildiği kadar user sağlanabilir. Herhangi bir üst sınır yoktur.
* Minimum paket 1.000 user yönlendirmedir. Daha küçük paket satışımız yoktur.
* User Sağlama Hizmetiyle ilgili tüm detaylar için TIKLAYIN
Hizmeti satın alan herkes otomatik olarak bu detayları okumuş ve kabul etmiş sayılır.

+ Twitter hizmetleri hakkındaki satış sitenize; Takipçi, Retweet, Favori, Tweet reklam hizmetleri satın almak isteyen yada fiyat araştırması yapan nitelikli ziyaretçiler yönlendiriyoruz. Ücreti her 1.000 ziyaretçi için 50 TL'dir.

+İnstagram User (kullanıcı) Sağlama Hizmeti Türkiye'de ilk!
Burası kategorisi olmadığı için bu hizmetle ilgili konumuza buradan ulaşabilirsiniz..

+Takipçi Satışı
Her 1.000 Takipçi 5 TL'dir. (detaylar için pm isteyiniz)
5.000 takipçi 20 tl
10.000 takipçi 40 tl

+Tweet Reklam Hizmeti
Her 1.000 Reklam Tweeti İçin Ücret 15 TL'dir. (detaylar için pm isteyiniz)

+Tek Tweet'e Retweet veya Favori Paketleri
Her 1.000 Retweet veya Favori 10 TL'dir. (detaylar için pm isteyiniz)

+Otomatik İşlem Retweet & Favori Paketleri Türkiye'de ilk biz yaptık!
Her 1.000 Oto RT&Fav Kredisi 10 TL'dir. (detaylar için pm isteyiniz)

+Farklı Hesaplardan Farklı Tweetler
1.000 farklı kullanıcıdan 1.000 farklı tweet atma işlemi 30 TL. (detaylar için pm isteyiniz)

Ödeme yöntemleri : PAYPAL - GARANTİ Bankası - İş Bankası 'dır.

iletişim mail - Skype : af.bilgisayar[MENTION=32169]hotmail[/MENTION].com (bu adres dışında hiç bir adrese itibar etmeyiniz, aksi halde sorumluluk kabul edilmez.)

Müşteri Yorumları;

Yeni Gelen Yorumlar En Alta Eklenmektedir [diziliş eskiden yeniye doğru]
Arkadasla bir kac is yaptik ve is ahlaki/disiplini sebebiyle dahada uzun soluklu calisacagiz gibi duruyor. Isini bilenlere teslim ederek sorunsuz calisma icin tercih edilecek arkadaslarimizdan biri.

3. alışverişimi de bugün yaptım. gerçekten ilgili bir arkadaş. yavaş ve kalıcı bir artış arayanlar için fenomen paketler oldukça ideal.

10 gün önce hizmet alımına başladım ve hala devam ediyoruz, arkadaş bu alanda kendisine rakip bırakmayacak kadar ilgili ve işini takip ediyor. Vadettiği şeylerin fazlasıyla arkasında ben çok memnun kaldım tereddüt bile etmeyin derim.

arkadaşdan gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz. 3.kez kullanıyorum

Arkadaşla 2 farklı üyelik için anlaşıldı. Şuan da gayet güzel gidiyor , tavsiye ediyorum :)

süper hızlı arkadaş 5bin takipçi aldım

Arkadaştan 1 adet paket alındı güvenilir işini iyi yapan birisi.

Alım yapıldı. Çalışma başladı. İlgili bir arkadaş. Teşekkür ediyorum tekrar kendisine.

Arkadaşla 2. kez çalışmaya başladık. Geçen sefer ki işinden gayet memnun kalmıştık bu seferde kalacağımıza eminim

Oto rt paketi için anlaşıldı. Teşekkürler.

10.000 Eksilmeyen Takipçi için anlaşma ve ödeme yapıldı
İşe Hemen başladı ayrıca promosyonu da oldu herkese tavsiye ederim.

Oto rt paketi için anlaşıldı. Teşekkürler.

2000 RT alınmıştır.

RT ve takipçi hizmeti alındı. Güvenilir arkadaş oldukça hızlı tavsiye ederim.

rt pakedi satın alındı..

2 kere haftalık paket ve bugün aylık paket aldım, takipedenitakipedenler için çok çok çok avantajlı, benim hesabım böyle olmadığı halde, düşünün ki 3. paketi satın alıyorum. Tavsiyemdir.

Haftalık paket alındı, memnun kalınıp aylık pakete geçildi. Tavsiye edilir.

Paketlerden Aylık olanını aldım. Aniden takipçi ekletip dikkat çektirmek istemeyenler için birebir bir paket olmuş. ekleyenlerden silen olsa bile yenileri buna dahil oldugu için günden güne göze batmayacak şekilde bir yükselme söz konusu.
Alacak arkadaşlara gözünüz kapalı güvenebilirsiniz diyebilirim.
Satıcı ile ilk işimiz değil inşallah son da olmayacak.

Hayırlı satışlar

Ben aldım 1 aylık paket 2 gün oldu 1k kişi kaldı tabıkı unfollow oluyor bu hesabınıza baglı benım 30bın kadar takıpcım var onun uzerıne 1bın kısı daha eklendı kalıcı sekılde bence gayet guzel yanı en azından doğal guzel yazarsanız ve geri takip ederseniz tavsıye ederım ama kımse sunu beklemesın burada 0 takıpcılı hesapta kımse kalmaz cok az kalır yanı

eğer twit sayfanız oturmuş güzel bir profil ise , hiç düşünmeden bu paketlerden birini alabilirsiniz.

1 aylık paket alındı ve hemen işlem başladı. Teşekkürler

pm attım. geri dönüş bekleniyor..
edit : iş verildi ödeme yapıldı kolay gelsin..

haftalık paketten aylık pakete geçtim.
ilk haftanın sonunda artan takipçi sayısı 2000-2500 arası idi.
tam rakam veremiyorum zira mevcut takipçim de, attığım tweetlere ve rt sayısına göre günde 30 ila 100 arasında, artış gösteriyordu.
bundan da memnun kalırsam devam etmeyi düşünüyorum.

ben daha önce almıştım 1 aylık süresi bitmedi. nerden baksan 5000 kişi takip etti ve halen takip edilmeye devam ediyorum. sistem çok başarılı herkese tavsiye ederim.

5 farklı takipçi satan arkadaşdan deneme amaçlı takipçi çektirildi.
en başarılı bu arkadaşımız. kolay gelsin

Gerçekten R10'da kişiliği adamlığı insanlığı en yüksek bir satıcı.Allah razı olsun kendisinden her konuda destek oldu.5 kez ticaret yaptım hepsini zamanında teslim etti. Halende ticaret yapmaya devam ediyorum.Herkese tavsiye ederim namuslu bir satıcı.

Arkadaşa referansımdır.Aylık paket alınmıştır.Daha önce de alış-verişte bulunmuştuk.Hayırlı satışlar.

haftalık paket için ödeme yapıldı. İş sonunda durumu tekrar belirtirim.

Haftalık hizmet alındı. Sonucu bildireceğim :)

1 Haftalık FENOMEN Paket siparişi verildi.

aylık paketimi yenilettim. 2 hesap daha eklettirdim. teşekkür ederim

Sosyal Medya Hizmeti verdiğim müşterilerime önerdiğim bir hizmet.Hala da satışı devam,sağlam apiye sahip.Hayırlı satışlar.

Güvenilir bir arkadaş , teşekkürler. . .

haftalık paket aldım.. bakalım inş. sonucu güzel olur

Deneme maksadıyla başlangıç olarak 1 haftalık paket alımı yapılmıştır. Teşekkürler.

Birhaftalık paket için ödeme yapıldı

1 haftalık fenomen paketi alındı

1 haftalık daha anlaşma yapıldı farklı bir hesaba

3. alışverişimi de bugün yaptım. gerçekten ilgili bir arkadaş. yavaş ve kalıcı bir artış arayanlar için fenomen paketler oldukça ideal.

Arkadaştan 1 Haftalık FENOMEN Paket alınmıştır. Deneme amaçlı ve şuan takipçi sayısı artmaya başladı. 1 hafta sonra ki duruma göre arkadaşla daha yüksek bir paket için anlaşılacaktır

Bugün iki paket daha aldım. İlgili bir arkadaş. Sistem çalıştığı sürece kendisiyle çalışmaya devam etcem: )

ödeme yapıldı ve paketim tanımlandı. hızlı ve güvenilir arkadaş

arkadaşla düzenli çalışıyoruz işini gayet iyi yapıyor...

Arkadaşla çalışmaya başlandı.

Haftalık paket alındı. Memnun kalırsam devam edeceğim :)

Arkadaşla çalışmaya başlandı.

Ilk basta haftalık paket aldim. Sonra memnun kalip aylik pakete geçtim. Su an aylik paketimin son 4 gunu. Ve arkadastan bir de RT paketi aldim. Sorunlarla ilgileniyo. Hatta banlandigi donemde (iki ayri konusu oldugu icin) bana twitterdan ulasip gerekli bilgiyi verdi. Guvenilir birisi. Iyi satislar

Sağlıklı bir alışveriş yapıldı Şiddetle Önerilir.

Rt çalışmalarına devam ediyoruz kendisiyle. Kaliteli hizmet arayanlar bu paketleri kaçırmasın derim.
Teşekkürler.

1000 adet eksilmeyen takipçi alındı. Yine her zaman ki gibi başarılı

çok teşekkürler, takipçiler çok kısa sürede hesabima geldi.. çok memnunum!

1000 kredi alınmıştır, çok iş göreceğe benziyor, konu sahibi çok ilgili ayrıca, teşekkür ederim.

rt hizmeti alındı, teşekkürler.

teşekkürler bir cok arkadastan aldıgım gibi sizdende rt paneli aldım :) ilgili arkadas

Yine bir kampanyalı paketten yararlandım, ilgili arkadas cok saolasın :)

3k retweet hizmeti alındı. Çok ilgili ve son derece temiz bir hizmet sundu üstad. Teşekkür ederim, hayırlı işler. Yeniden görüşmek üzere.

200k Takipçi ve 160k Retweet Paketi Satın alındı Paketler Yüklendi Teşekkürler Madjal Çok memnun kaldım.

arkadaş ile dün çalıştık, hızlı bir şekilde popüler tweet e soktu bizi. teşekkürler.

takipçi alındı

Retweet hizmeti alındı. Arkadaş çok hızlı :)

2000 kredi için ödeme yapıldı.

--R10.NET; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:52:38 -->-> Daha önceki mesaj 00:34:20 --

pm bir göz atsak ?

Kredi alındı ilgili bir arkadaş teşekkürler.

Hızlı bir şekilde işlem yapıldı. Sistem güzel ve kullanışlı

500 tweet reklamı alındı :)

Retweet ve ravori paneli alındı. Teşekkür ederim üstad yeniden ilgi ve alakan için ;)

1000 takipçi siparişi verildi
paypal ödemesi yapıldı işlemleri bitirmesi bekleniyor.

İyi geceler herkese :)

Edit: 00:50 İtibari takipçiler yüklenmiştir. Tşk ediyorum tavsiye edilir :)

İşini layıkıyla yerine getiren bir arkadaş 5 dk tüm takipçileri gecenin ilerleyen saatlerinde de olsa anlık gönderdi teşekkürler...

Arkadaş ile anlaşma yapıldı.

7000 user alındı.

Haftalık paket için arkadaşla anlaşıldı.

Arkadasla bir kac is yaptik ve is ahlaki/disiplini sebebiyle dahada uzun soluklu calisacagiz gibi duruyor. Isini bilenlere teslim ederek sorunsuz calisma icin tercih edilecek arkadaslarimizdan biri.

Bir müşterim için çalıştık, süperdi.

Uygulamaya üye çektirildi. Sorunsuz ticaret yapıldı.

rt çekim yaptım gayet başarılı

Geçtiğimiz gün deneme amaçlı az miktarda takipçi alımı gerçekleştirdim, iletişim güzeldi, takipçiler çok kısa bir sürede tamamlandı. Şu an herşey yolunda ve yakın bir zamanda yeniden kendisi ile çalışmayı düşünüyorum.

arkadaştan 25 k yabancı bot takipçi alındı 24 saat sonunda trademi ve yorumumu yapacağım saygılar.

arkadaştan saat 17.00 gibi 25 k bot takipçi aldım tüm işlemi geceden tamamlamış hemde fazladan kendisine teşekkür ederim.kendisi ilgili işini büyük bir titizlikle yapan bir arkadaşımız.ilerleyen günlerde kendisiyle tekrar çalışıcağım.

10k paket alındı

Ödeme Yapıldı Çalışma Başlatıldı Panele 3k Üye Çekimi Yaptırıyorum Bitince Görüşümü yazıcam arkadaşlar şuan için İyi Bir ilerleme var arkadaşta çok ilgili.

Retweet Paketi yaptırıldı. Teşekkür ederim

uygulamaya user çekme konusunda arkadaşla anlaştık hemen işleme başladı teşekkür ederim

retweet paketi alındı. kaliteli hizmet.

Uzun vadeli bir çalışma için anlaşıldı. İşlemler için bekleniyor.

BU LİSTE DAHA FAZLA UZAMASIN DİYE ARTIK REFERANS YORUMLARINI BURAYA EKLEMİYORUM, KONUYU İNCELEYEREK DAHA FAZLA REFERANS YORUMUNA ULAŞABİLİRSİNİZ..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5