İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Twitter Bugı

Kharadun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Twitter’da bulunan bir bug ile isteyen kişinin sizi takip etmesini sağlayabiliyorsunuz.
incisözlük’te yayınlanan bir entry’de paylaşılan bilgiyi Hasan Başusta bizlerle paylaştı ve henüz dünyanın önde gelen yayınlarında gündeme yerleşmedi.

Nasıl yapılıyor?

Tek yapmanız gereken accept [Twitter Kullanıcısı] yazarak tweet göndermek. Örnek: “accept billgates”
Bunu yazdığınızda “internal error” alıyorsunuz ancak sonrasında takipçileriniz arasına yazdığınız kullanıcı dahil oluyor.

An itibariyle (19:50);
0 Following 0 Followers 0 Listed

muaha :D

An itibariyle (20:47);
Bug kullanılabilir değil ve kimi kullanıcının followers değerleri halen sıfır.

Twitter bug hakkında açıklama geldi. Ancak benim eklediğim 3-4 kişi hala follow me :)

Kharadun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Name Helin Avşar

0 Following 0 Followers 322 Listed

Following ve Followers'ı sıfırladılar :)

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Hâlen mesaj gönder seçeneği açık bende :)))))

23var92.jpg

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
bu twitırın ne halta yaradıgını halen çözemedim desem kızar mısınız?

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122

İiyi kulanıldığı zaman micro haber anlayışının en iyi örneğidir.Son zamanlarda bilinçli kullanıcı çoğalıp spamda engellenmeye başlandı...

Kısaca kızarız:D:p

T

trgy

Misafir

Kızmam katılırım :D

Facebook twitter ve türevlerini halen çözebilmiş değilim. Reklam açısından iyi oluyor o yüzden çözeceğim yakında. Başka bir işe yaradıkları yok. Eski arkadaşlarımı buldum, babamın arkadaşının kızının çocuğunu buldum tanıştım falan hikaye. Millet ayıptır sölemesi karı kız peşinde koşuyor facebook'ta.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Facebook olarak bunada katılamıyacam çünkü eklenenlerin çoğu az çok tanışıklığı olan insanlar...Çoğu kullanıcıda bunun dışında gelen ekleme taleplerini onalamaz.

Ama dersenizki magazin merakı veya hava atma isteğini perçinleme buna katılırım ... Facebookun sosyalleşme açısından yararının çok olduğunu düşünüyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5