İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Twitter Deck Alımlarımız Başladı!

SafeCEH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ManageFlitter, Twitter hesap yönetimi konusunda kullanılan en popüler araçlardan biridir. Bu sosyal medya yönetim aracının en önemli özelliklerinden biri sunmuş olduğu filtreleme özelliğidir. Filtreleme özelliği sayesinde Twitter kullanıcı hesaplarının profil kısmında, geçen kelimelere göre arama yapabilmeye imkan vermektedir. Yani hedeflenen kelimeyle ilgili özellikte olan hesaplar görülebilmektedir. Twitterda takip edilenler listesinde yer alan ancak geri takip etmeyen hesapların tespiti bu araç sayesinde yapılabilmektedir. Yine ManageFlitter yönetim aracı ile 30 günden fazla süredir tweet atmayan yani aktif olmayan hesapların tespiti yapılabilmektedir. Bir başka özelliği ise Twitter hesapları içerisinde profil fotoğrafı bulunmayan hesaplara da ulaşılabilmektedir. ManageFlitter ile takipçi sayısı çok fazla olan hesapların hangileri olduğu bilgisine de ulaşılabilmektedir. Ayrıca bu yönetim aracının ücretsiz kullanım paketinde, günde 100 kişinin takip edilmesi bırakılabilmektedir. Diğer ücretli paketlerde ise bu sayısı daha fazladır. ManageFlitter ile birden fazla Twitter hesabının kontrolü yapılabilmektedir. ManageFlitter sosyal medya yönetim aracı kullanıcılara; Freebie üyelik, Pro üyelik ve Business üyelik olarak üç farklı paket sunmaktadır. Freebie ücretsiz, Pro ve Business ise ücretli paketlerdir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5