• TC Kimlik Numaranızı onaylayarak iyinet.com'dan tam olarak yararlanabilirsiniz. Konu açabilmek ve açılan konulara yazabilmek için lütfen Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaranızı doğrulayın. Doğrulama ile ilgili hata alıyorsanız, kimlik ön yüzündeki Ad Soyad, Doğum yılı ve TC Kimlik numarası görünecek şekilde kimlik resmini bize gönderebilirsiniz.

sohbet odaları

Twitter Dilini Değiştirme – Nasıl Yapılır?

Noventa

Profesyonel
Bilgiler
Katılım
3 Temmuz 2016
Mesajlar
122
Reaksiyon
5
Puanları
0
Yaş
27
84 Aydır Üye
Twitter Dil Ayarı Nasıl Yapılır?
Öncelikle telefon üzerinden Twitter’a giriş yapanlarda görülen dil değişiklik sorunları için mobil cihazların güncellemeleri sonucunda ortaya çıktığı söylenebilmektedir. Güncellemenin ardından cihazınızın otomatik dil ayarına göre değişebilen twitter dil ayarı saniyeler içerisinde yeniden eski ayarlarına getirilerek yapılabilmektedir. Dil ayarlarını yapabilmek için izlemeniz gereken adımlar şu şekildedir:
  • İlk olarak hesabınıza giriş yapın.
  • Daha sonra Twitter profilinizden Ayarlar ve gizlilik seçeneğine gelin.
  • Oradan Hesap kısmındaki Dil sekmesine gelin ve seçmek istediğiniz dili seçerek, Değişiklikleri kaydet işaretleyin.
Twitter Dil Değişikliği Neden Kaynaklanır?
Belki de kullanıcıların en fazla maruz kaldıkları sorunlardan birisi de twitter dil değişikliği konusudur. Otomatik olarak Twitter hesaplarında dil seçeneğinin değiştiğini gören kullanıcılar için asıl sorunun giriş yaptıkları bilgisayar ya da mobil cihaz olduğu söylenebilir. Kullanılan cihazların ana dil ayarı, Twitter’daki dil seçeneğinin otomatik olarak değişmesine neden olabilmektedir.
 
Tüm sayfalar yüklendi.
  • Yararlı
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst