İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Twitter Fenomen Paketleri (Followers)

afbil

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Herkese iyi forumlar.
Twitter takipçi alımlarında ve satımlarında en büyük sorun unfollowdur.
Bu problemi hem kendi açımızdan (fiyat ve hizmet olarak) hemde takipçi satın alan açısından (paranın çöpe gitmemesi anlamında) çözüyor ve size paketler sunuyoruz.

Fenomen Paket Avantajları:

-Her gün ortalama 750 takipçi kazanırsınız.
-Twitter hesabınızdan asla reklam tweet'i atılmaz, ve kimseyi takip etmezsiniz.
-Herhangi bir uygulamaya giriş yapmanız ve kullanmanız şart değildir.
-Hiç bir siteye girmeden hiç bir işlem yapmadan zahmetsizce takipçi kazanırsınız.
-Twitter @hesapadı'nızı vermeniz yeterlidir. Sizden şifre istemiyoruz.

Fenomen Paketleri
:) 1 Haftalık FENOMEN Paket (Ortalama 5.000+ %100 türk ve aktif kişi bu süreçte sizi takip eder) 25.00 :tl [Bu parayla forumlarda 2000 takipçi alabilirsiniz ve max. 1 ayda yarısı uçar gider.]

:) 1 Aylık FENOMEN Paket (Ortalama 22.500+ %100 türk ve aktif kişi bu süreçte sizi takip eder) 75.00 :tl [Bu parayla forumlarda 6000 takipçi alabilirsiniz ve max. 1 ayda yarısı uçar gider.]

:) 3 Aylık FENOMEN Paket (Ortalama 67.500+ %100 türk ve aktif kişi bu süreçte sizi takip eder) 200.00 :tl [Bu parayla forumlarda 15000 takipçi alabilirsiniz ve max. 1 ayda yarısı uçar gider.]

BU HİZMETLERDE VE FİYATLARDA GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ PAKET SÜRESİ İÇERİSİNDE TAKİPÇİLERİNİZİN YARISI UNFOLLOW ETSE BİLE FORUM FİYATLARINA GÖRE ÇOK ÇOK KARDASINIZ.

Aylık paketi ele alalım: (sağlama)
22500 takipçi forumlardan ortalama minimum 250 tl demektir.
1 ay içerisinde 10k takipçiniz kalır belkide daha az.
Buna göre, Hesabınızda kalan takipçilerin ederi 100 tldir.
İlerleyen süreçte takipçiler eksilmeye devam ederse sizinde paranız uçup gitmeye devam eder.
Biz size 75 TL karşılığı her gün düzenli olarak uygulama script ve sistemlerimizden otomatik olarak takipçi gönderimi yapacağız.
75 tl ye bugun alıp 5 dakikada hesabınıza yükleteceğiniz 7000 takipçi 1 ay sonra max. 1k-2k kişi olarak elinizde kalacaktır..
HESAP ORTADA..

Ödeme yöntemleri : PAYPAL ve GARANTİ Bankasıdır.

Önemli; arkadaşlar fenomen paket satın alanlardan dün 2000 takipçim vardı bugun 2400 olmuş, dün 1000 takipçim vardı bugun 1500 olmuş şeklinde pm'ler alıyorum. Konuda da anlattığım gibi fenomen paketler size günde mİnİmum 750 takipçi göndermeyi garanti eder ama 750'ününde sizi unfollow etmeyeceğini garanti etmez.! Unfollow durumu hesabınızın aktifliği attığınız tweetlerle orantılıdır.

iletişim skype: [email protected]

Forum içi - Forum dışı bu hizmetten faydalanan toplam kişi sayısı 341 olmuştur.

ref:
Paketlerden Aylık olanını aldım. Aniden takipçi ekletip dikkat çektirmek istemeyenler için birebir bir paket olmuş. ekleyenlerden silen olsa bile yenileri buna dahil oldugu için günden güne göze batmayacak şekilde bir yükselme söz konusu.
Alacak arkadaşlara gözünüz kapalı güvenebilirsiniz diyebilirim.
Satıcı ile ilk işimiz değil inşallah son da olmayacak.

Hayırlı satışlar

Ben aldım 1 aylık paket 2 gün oldu 1k kişi kaldı tabıkı unfollow oluyor bu hesabınıza baglı benım 30bın kadar takıpcım var onun uzerıne 1bın kısı daha eklendı kalıcı sekılde bence gayet guzel yanı en azından doğal guzel yazarsanız ve geri takip ederseniz tavsıye ederım ama kımse sunu beklemesın burada 0 takıpcılı hesapta kımse kalmaz cok az kalır yanı

eğer twit sayfanız oturmuş güzel bir profil ise , hiç düşünmeden bu paketlerden birini alabilirsiniz.

afbil

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
konu güncel satışlara devam

afbil

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
pm ye cevap verildi.
Satışlar devam..

afbil

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
konu ve satışlar günceldir ws ve r10 forumlarında da satışlarımız mevcuttur.

WarriorA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Başlangıç için bir haftalık fenomen paket almayı düşünüyorum fakat twitter konusunda çok tecrübeli değilim. Toplamda 39 twitt attım ve sadece 9 takipçim var. Takipçi sayımı arttırıp düzenli twitt atmayı düşünüyorum ve hesabımı belli bir seviyeye getirip kendi ticari amaçlarım için kullanmak istiyorum. Bana tavsiye ve bilgi için pm atarsanız düzenli müşteriniz olabilirim. Teşekkürler.

afbil

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
istediğiniz paketle başlayabilrisiniz.
fenomen takipçi paket hizmeti yanında twitter oto rt paket hizmetimizde var.
dilerseniz attığınız her tweet sistemimiz tarafından otomatik olarak 10-20-50-100-250-500-1000 rt olarak rtlenir..

msn adresimizi ekleyin görüşelim: [email protected]

lil_swagga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben 1 haftalık takipçi isterim acaba konu hala güncel mi ?

WarriorA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende bir haftalık takipçi isterim, pm atarsanız satın almak isterim.

afbil

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
arkadaşlar 5k takipçi aldım 1.5 veya 2k geldi ona göre alın

sadece rakamlara bakıp konuyu okumadan paket alırsan sonuç normaldir.
bi zahmet et oku bakalım neler yazmışız biz oraya?

ayrıca başka konularında "adamdan 20 tl ye 10k takipçi aldım 2k geldi yazmıssın?? hangi 10k takipçiden bahsediyorsun sen haftalık fenomen paket almıssın ortalam 5000 takipçi gönderilir demişiz ama satış için yalan dolan senin için serbest heralde?

olumsuz trade veriyorum. yorumlarını düzeltince pm atarsın silerim düzeltmezsen iftiraların devam ederse kendin bilirsin.

"Bu Forumda satış bitmiştir!"

- - - -Güncellendi - - - - - -

konu kilit lütfen.

MathsEGokhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende bir haftalık takipçi isterim, pm atarsanız satın almak isterim.

afbil

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
evet arkadaşlar paketler güncel..
satışlar güncel.. isteyenler faydalanabilir.. ;)

llx96ll

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben 1 haftalık takıpcı istiyorum ama kredi kartıyla uğraşamam o yüzden bilyoner misli veya başka yol varsa pm atabılır mısınız ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5