Twitter Herkes’den Özür Diledi

Teknolopi

0
İyinet Üyesi
Katılım
19 Mayıs 2014
Mesajlar
318
Reaction score
0
Twitter tüm kullanıcılarından özür diledi. Sebebi ise geçtiğimiz geçen gün Twitter çökmüş ve kullanıcılar hesaplarına belirli bir zaman içerisinde ulaşamamıştı. Özellikle cep telefonları ile birlikte web üzerinden Twitter hesaplarına ulaşmaya çalışan kullanıcılar hesaplarına ulaşamamışlardı.

Yeni yıla girerken yetkililer tarafından düzeltilen siteden hemen bir özür mesajı yayınlandı ve tüm kullanıcılara iletildi. Mesaj içeriğinde tüm kullanıcıların hem yeni yıl kutlaması yapıldı, hem de özür anlamı içeren mesajlar iletildi.

twitter-a-tweet-arama-motoru-geliyor.jpg


“Bu hafta mobil cihazında Twitter’dan çıkış yapmana neden olan ve yeniden giriş yapmanı engelleyen bazı giriş sorunları yaşadık. Sorunu artık düzeltmiş durumdayız. Bu durumdan dolayı gerçekten çok üzgünüz.
Kullanıcı adını ve şifreni kullanarak yeniden Twitter’a giriş yapmak için aşağıya tıkla veya mobil cihazında Twitter uygulamasını başlatarak aynı işlemleri uygulayınız ve Twitter’ı kullandığın için teşekkür ederiz, Yeni Yılın Kutlu Olsun!”

Yeni yıl ile birlikte düzeltilen sorunların ardından kullanıcılar bu mesaj ile karşılaştı. Düzenlemenin ardından büyük şirketin yapılan aksaklıklar ile ilgili birçok kullanıcıya bilgi vermek amaçlı olarak Twet attılar. Kullanıcılar yine her zamanki gibi bu duruma da belirli konular açtılar. Hatta bazı Twetlerde kapatılma konusu ile alakalı geyikler yapılmaya başlanıldı bile.

Kaynak: Twitter Herkes’den Özür Diledi
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst