İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Twitter Hesabının Sürekli Kilitlenmesi Sorunu...

cngzdglr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar birçok kişinin hesabı şu günlerde sürekli kilitleniyor ve şifre sıfırlama yapılsa bile açılmıyor.
Bunun çözümü henüz kesin olarak bilinmiyor ama şu yöntemlerin işe yaradığı kişiler var:
1 ) Mobil Onay :Şifreyi sıfırladıktan sonra tüm uygulamaların yetkisini kaldırın ve son olarak telefon numaranızı twitter hesabınızla ilişkilendirin, gelen doğrulama kodunu girin ( ben böyle yaptım oldu ama herkeste işe yaramamış)
2 ) Hesabı dondurup açın : Hesabınızı şifre sıfırlama yaptıktan hemen sonra dondurun ve 10-12 saat sonra açın.İlk başta dondurulmuş hesabı açınca takipçi ve takip edilen 0 görünecektir endişelenmeyin normale dönecektir.
3 ) Maili, şifreyi, uygulamaları kaldırın ve yapmadıysanız mobil onay yapın.
4 ) Şİfrenizi değiştirip, tüm uygulamaları kaldırın ve hesabı 1-2 gün kullanmayın ...
Herkeste farklı bir sistem işe yaramış ama hiçbirinin fayda etmediği hesaplarda var hangisini önce yapacağınıza siz karar verin...
Bu problemi yaşayan başkaları varsa deneyimlerini paylaşırsa iyi olur...

imrt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben şifremi sıfırlayınca açılıyor direk 6-7 kze başıma geldi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5