İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Twitter Hesap Açıcı, Email Açıcı, Toplu Takip Ettirme-Sınırsız Takipçİ

suprose

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Arkadaşlar bu programla oto hesap açabilir, oto email açabilirsiniz.. Açtığınız hesapları sistem otomatikman onaylar.. Toplu RT - FAv yaptırabilirsiniz hesaplarınız cogaldıkca. Bir kisinin takipçilerini - arkadaşlarını saniyeler içinde takip edebilirsiniz.. Saniyede 20 -30 kişi takip eder bu takip etme sayısını siz ayarlarsınız.. Hesaplara belli aralıklarla tweet attırabilirsiniz. 100 Hesabınız var diyelim bu 100 hesabınızdanda bir kişinin takipçilerini saniyeler içinde takip edebilirsiniz.. Farklı proxylerden girerek spam algılanmayı engeller.. Yanında yahoo account creater'i bedava yolluyorum. onunlada saniyeler içinde mail açabiliyosunuz. Açtıgınız hesap sayısını arttırdıkça çok rahat TT yapabilirsiniz.. TT İşler alıp bu işden 100 200 tl kazanabilirsiniz.. Hesap kasıp satarak para kazanabilirsiniz..

1. Öncelikle mail adresi açıyorsunuz. (Beni vereceğim program ile hotmail, yahoo mail kolaylıkla açabileceksiniz.)
2. Program maillerden size otomatik Twitter hesapları oluşturuyor.
3. Program proxy kullanarak her hesabın başka şehirlerden ülkelerden girmesini sağlıyor. Böylece spam sorunu ortadan kalkıyor.
4. Ne kadar çok hesap açarsanız o kadar çok TT olma ihtimaliniz artar.
5. Açtığınız hesapları kendi tweetlerine yönlendirip, RT, Favori, Follow vs. yapabilirsiniz. Hesaplara toplu profil-foto girişi yapabilirsiniz
6. Hesapların gerçek hesap olması için açtığını hesaplar Wait&Reply seçeneği ile birbirlerine cevap verip konuşabiliyorlar.
7. Bir tweeti istediğiniz miktarda RT yapabiliyorsunuz. Kendi hesaplarınızı FOLLOW yapabiliyorsunuz.
8. Gireceğiniz cümleler ile hesaplar o cümleleri veya hashtagi sürekli tweetliyorlar.
9. Captcha'yı ister siz elle girebiliyrsunuz, ister captcha sniper ile girebiliyorsunuz, isterseniz paralı captcha servisi kullanabiliyorsunuz.

Fiyat : 5 Lira PAYPAL - Turkcell Mobil Ödeme ! ( Mobil Ödemeyle 6 lira ) .. Normalde Forumda 25 TL'ye satılıyor benden daha ucuzu kesinlikle yok ! :) PAYPALLA GÖNDERİCEKLER AİLE - ARKADAŞLARIM İÇİN PARA GÖNDERMEYİ İŞARETLESİNLER AKSİ TAKDİRDE BENDEN KESİNTİ OLUYOR !!

İngilizce bilmiyorum diye korkmayın, alanlara Genel Açıklama ve Youtube anlatım videoları gönderiyoruz sorun ortadan kalkıyor.. !

İletişim içim pm isteyiniz..

PROGRAMDAN GÖRÜNTÜLER...

qm6lz.png

qm6mj.png

qm6mt.png

satın alındı, arkadaş güvenilir anında geldi.

hayırlı satışlar hocam.

satın alındı arkadaş güvenilir. Tekrardan teşekkürler.

KONUNUN ORİJİNALİ >> http://www.webmastersitesi.com/twit...-takipci-rt-tt-yapabilirsiniz.htm#post3430153

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5