İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Twitter retweet satışında inanılmaz hizmet !

SanalBeyin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
1078d.gif

Merhaba,

Kısa zaman önce Twitter takipçi satışında inanılmaz hizmet! başlığında sizlere takipçi konusunda hizmet verdik ve vermeye devam ediyoruz.

Bu sefer aynı özveri ve güvenle retweet satışı yapmaya karar verdik.

Retweet Nedir:
Twitter'da bir üyenin yazdığı twiti, kendi sayfanızda tekrar paylaşmaktır. Örneğin, x kişisi bir twit yazıyor ve y kişisi bunu retweet ederek kendi takipçileriyle paylaşıyor. Bir anlamda "ben beğendim ve paylaştım, siz de okuyun" anlamına gelebilir.

Bana Ne Faydası Olacak:
+ Web sitenizin linkleri olan twitleri paylaşarak sitenize +hit getirebilirsiniz.
+ Ürün satışlarınızı arttırabilirsiniz.
+ Reklam yapabilirsiniz.

Kişiler %100 Türk olup, tamamen aktif ve gerçek kişilerdir.
Fiyatlar:
50 kişiden retweet : 40 TL
100 kişiden retweet : 70 TL
200 kişiden retweet : 130 TL
400 kişiden retweet : 250 TL

Ödeme:
AKBANK - İŞ BANKASI - GARANTİ - MİSLİ - PAYPAL

Ne yapmam gerekiyor?:
Yapmanız gereken şey, yazdığınız twitin sol altında bulunan saat ve tarih yazısının üstünü tıklayarak açılacak sayfadaki linki bize vermek. Hepsi bu.

Örneğin:
107dh.jpg

alirmali

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
50 rt 40 TL iyiymiş.. fakat bişey merak ettim rt yapılan hesaplar sizin kendi hesaplarınız mı? rt yaptıklarının farkında olucaklar mı? rt yapan hesapların takipçileri var mı?

SanalBeyin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
50 rt 40 TL iyiymiş.. fakat bişey merak ettim rt yapılan hesaplar sizin kendi hesaplarınız mı? rt yaptıklarının farkında olucaklar mı? rt yapan hesapların takipçileri var mı?

hesapların hiç biri bizim değil, takipçileri var tabiki, farkında olmadan retweet yapıyorlar

alirmali

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
hesapların hiç biri bizim değil, takipçileri var tabiki, farkında olmadan retweet yapıyorlar

cevapladığınız için teşekkür ederim.. bişey daha sorucaktım rt yapan hesaplar tamamen aktif diyorsunuz ve farkında olmadan rt yapıyorlar diyosunuz, ee bu hesapların sahipleri profillerine girdiklerini rt yi görünce vazgeçerler?

SanalBeyin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
cevapladığınız için teşekkür ederim.. bişey daha sorucaktım rt yapan hesaplar tamamen aktif diyorsunuz ve farkında olmadan rt yapıyorlar diyosunuz, ee bu hesapların sahipleri profillerine girdiklerini rt yi görünce vazgeçerler?

çok fazla vazgeçen olmuyor, biz zaten 30 - 50 arası fazladan retweet yapıyoruz

BahadırTekin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu şekilde doğal takipçilerin artma durumu söz konusu, güzel bir satış. Başarılar kardeşim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5