İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Twitter Takipçi | 1000 Kişiye Reklam |Retweet| Favori | : 5TL!

byinnocent

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Twitter Takipçi | 1000 Kişiye Reklam |Retweet| Favori | : 5TL!

İLK BAŞTA PEŞİN PEŞİN SÖYLİYEYİM GÜVEN SORUNU YAŞAYAN ARKADAŞLAR VARSA BUYRUN Webmastersitesi.com Profilim | http://www.webmastersitesi.com/byinnocent99-163634.html

Güven sorunu kesinlikle olmasın

Kendi sistemimden sizlere | Takipçi | Favori | Reetweet | Twit Attırma Hizmetleri
sağlıyorum.

Nasıl Yapıyorsunuz ?

Kendi sistemimden sizlere çekim sağlıyorum.

Twit Attırma Hizmeti Nedir?
Twit attırma 1.000 kişinin duvarında istediğiniz içeriği paylaşıyoruz ( Her saniye ve her gün üyeler yenileniyor )

Veya istediğiniz bir hesaba 1,000 Kullanıcıyı yalnızca 5TL gibi cuzi bir miktarla çekiyoruz. Ve bunların hepsi aktif türk kullanıcı oluyor.

Kullanıcılar %100 Türk Mü ?
Evet , Kullanıcıların tamamı TÜRKtur ve kendi istekleri ile takip ederler.

Fiyatlandırma :

1K Takipçi = 5 TL ( %100 Organik & Türk )
1K Favori = 7 TL
1K Reetweet = 7 TL
Twit Attırma 1K = 10 TL ( Her türlü reklam yapılabilir. 1000 türk kişinin profiline sizin istediğiniz şeyi reklam ediyoruz ! )

Ödeme yöntemi : Sadece Paypal Vardır.

İletişim : Site üzerinden Özel Mesaj atın yada facebook.com/ByInnocent99 Ekleyin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5