İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Twitter Takipçi Arttırma Taktikleri

twittertakipci34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konumuzda twitter hesaplarınızdaki takipçilerinizi çoğaltmak amacıyla birtakım siteler ve birtakım programlar sunacağız sizlere.
Bildiğiniz üzere bundan sonra bugünkü internetinde sosyal yaşam bir facebook iki twitter arasında paylaşılıyor.
Hangi düzenin kullanıcısı daha çok derseniz tabiki facebook, ancak bizim bu konumuzda facebook ile alakalı birşey anlatmayacağız.
Konumuz twitter de takipçi miktarını çoğaltmak.

Bir twitter hesaplarınız var ve takipçiniz çok az. Veya hiç yok, insanın twit atası gelmez değilmi :)

Bazı programlarla twitter takipçilerinizi az buz artırdınız ama yarar mı yok namacıyla mi ?
Çünkü programlarla artırılan twitter takipçileri genelde fake yani kullanılmayan hesaplardan oluşmakta.
İşte bu uygulamaları kullanmamanızı şiddetle tavsiye ediyorum.
Bazı sitelerde görüyorum yok twitter takipçi artırma hilesi filan falan bunlara inanmayın, bu hususta gereken yerlere yönlendireceğim sizleri.

Gel gelelim twitterde takipçi sayımızı artırmaya :

Twitter takipçilerini çoğaltmak amacıyla birtakım siteler :

Twitter Takipci

Birçok site sahip olunan ama en itimat edilir ve sağlamları yukarıdaki verdiğim iki twitter hesabı takipçi artırma siteleridir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

<-->sekito <-->sekito