İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Twitter Takipçi (Follower ) artırma sitesi. (Ben Yaptım!)

metinogtem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba...
Sitenin Adı : http://www.twitog.com/
Twitterda takipçi sayılarını artırmak isteyenler benim yaptığım siteye girip takipçi sayılarını artırabilirler..
Bizzat kodlamasını kendim yaptım ... Bilgisayar Mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim ve siteyi PHP , AJAX , Twitter API , MYSQL , JQUERY , HTML , kullanarak yazdım..
Site Twitter şifrenizi asla istemez...
Site mantık olarak karşılıklı takip sistemiyle çalışıyo...
İlk kayıt olduğunuzda size 200 puan veriyorum... (ilk olacaklara extra puan verebilirim ) Kendinize 1-10 arası öncelik puanı veriyorsunuz ve o puana göre daha önde görünüyorsunuz...
Ayrıca her saat sitenin tanımı olan Tweet göndererek 50 puan alabilirsiniz..

Site ingilizce : Çünkü dünya geneli kullanılsın istedim..
About sayfasından benim hakkımda bilgileri görebilirsiniz ve Mail-us bölümünden bana isteklerinizi ve sorunularınızı yöneltebilirsiniz...

Site yeni ... Siteye giriş yaparak desteklerinizi bekliyorum..
Teşekkürler
twitog.png

gr33n00

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşıııımmm!
O sitelere gidip twitter hesabınızla giriyorsunuz.. yok neymiş sen 2 saat ugraş kredi kas seni takip etsinler..
Neymiş uygulamayı kabul et ee Ettin sonra ?
(Sonrası Uygulamayı kullanan adam gelip seni 10 sn'de ona buna aktarsın haberin yokkken)
Burada Kazanan taraf siteyi kuran ve uygulamayı yapan adam :)

metinogtem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
@mustix68 Teşekkürler ... Türkçesini de düşünüyorum ..
@gr33n00 Site karşılıklı takip esasına dayanıyo zaten ... Yani takipçi almak için takip etmek lazım ... "Uygulamayı kullanan adam gelip seni 10 sn'de ona buna aktarsın haberin yokkken" derken ne demek istedin tam anlamadım .. Yani sonuçta şifresini siteye vermiyo Twitter a veriyo ... Sadece Twitter hesabında izin verilen uygulamalar arasında sitenin uygulamasını görür ve istediği zaman devre dışı bırakabilir ...
Yani güvenliği tehdit edicek bişey yok..

hasanyildiz84

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Tebrik ederim, bilinen bir örneği var ama Türk yapımı olması ve Türk kullanıcıların fazla olması oldukça kullanışlı hale getirmiş, ellerine sağlık.

Tavsiyelerim;

Sistem açıkken sizi takip edenlerin "@... is followed you " gibi ufak bir uyarı gösterebilirsin, bu dikkat çekici kılacaktır,

Sistemde ki kullanıcı sayısı ve AKTİF kullanıcı sayılarını barındırman dikkat çekici olaiblir

İşin mühendisliği çok güzel ancak tasarım konusunda da bir miktar önem gösterilmeli;

Ve son olarak takip etmek için kullanıcıları listelerken filtreleme olmalı; ÜLKE, Cinsiyet, İlgi alanı gibi...

Bol Şanslar

gr33n00

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@mustix68 Teşekkürler ... Türkçesini de düşünüyorum ..
[MENTION=46476]gr33n00[/MENTION] Site karşılıklı takip esasına dayanıyo zaten ... Yani takipçi almak için takip etmek lazım ... "Uygulamayı kullanan adam gelip seni 10 sn'de ona buna aktarsın haberin yokkken" derken ne demek istedin tam anlamadım .. Yani sonuçta şifresini siteye vermiyo Twitter a veriyo ... Sadece Twitter hesabında izin verilen uygulamalar arasında sitenin uygulamasını görür ve istediği zaman devre dışı bırakabilir ...
Yani güvenliği tehdit edicek bişey yok..

Babanın hayranı yazdığın bi api değil :)
Uygulamada şöyle bir kısım sağ üst köşede (twitog.com)'un yapmıl olduğu uygulamayı kullanıcaksınız giriş yapınız diyor..
sol alt köşede ise, Twitog'un yaptığı uygulamada senin profilinde yapabiliceklerini söylüyor bu en büyük kanıtı ;)
Haa yine anlamadım diyorsan salağa yatıcaksan eğer sana bir video linki göndereyim aynı mantık üzerinde farklı bir konudan.. O zaman anlarsın demek istediklerimi..
Sonuç olarak yaptığın legal bir şey bunu unutma ;)

alirmali

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
hayırlı olsun, kullanıcı sayısı fazla olursa iyi bir sistem olur. teşekkürler

metinogtem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Babanın hayranı yazdığın bi api değil :)
Uygulamada şöyle bir kısım sağ üst köşede (twitog.com)'un yapmıl olduğu uygulamayı kullanıcaksınız giriş yapınız diyor..
sol alt köşede ise, Twitog'un yaptığı uygulamada senin profilinde yapabiliceklerini söylüyor bu en büyük kanıtı ;)
Haa yine anlamadım diyorsan salağa yatıcaksan eğer sana bir video linki göndereyim aynı mantık üzerinde farklı bir konudan.. O zaman anlarsın demek istediklerimi..
Sonuç olarak yaptığın legal bir şey bunu unutma ;)

Api kullanmamın asıl amacı kullanıcının Twitter şifresini istememek .. Aslında Twitter şifresini alarak daha basit ve kesin biçimde sistem çalışırdı , fakat güvenli olmazdı ...
Evet siteye giriş için Twitter uygulamasına izin vermek gerekiyo ... Uygulama da 3 kategori
1-> sadece bilgileri oku (takip ettiremiyosun)
2-> bilgileri oku , takip ettir (kullandığım ve minimum olan)
3-> bilgileri oku , takip ettir , özel mesaj yolla (en kapsamlısı)

Ben en az ve gerekli olan 2.sini seçtim..
Zaten kullanıcılar girerken uygulamanın ne yapacağını görüyor ve ona göre izin veriyo ... Zaten kullanmayı bırakmak istediği zaman twitter.com da uygulamalar bölümüne girip sitenin uygulamasını kaldırabilir ve böylece site ile alakası kalmaz..
Yaptığım legal ... Forum sitelerine üye olurken çıkan "Okudum ve kabul ediyorum" ile aynı ...
Video yu da özelden atarsan mutlu olurum ... Sadece merak ettim..
Teşekkürler

Ekleme:
hayırlı olsun, kullanıcı sayısı fazla olursa iyi bir sistem olur. teşekkürler

Teşekkürler... Sitedeki kişi sayısı iyi ve geri dönüşler yapılıyo..
Ayrıca sitenin Android uygulamasını da en geç Pazartesi Android Market e atıcam .. Linkini ve apk dosyasını burada yazarım ... Böylece yurtdışından da katılımcılar olur ...

Ekleme:
Tebrik ederim, bilinen bir örneği var ama Türk yapımı olması ve Türk kullanıcıların fazla olması oldukça kullanışlı hale getirmiş, ellerine sağlık.

Tavsiyelerim;

Sistem açıkken sizi takip edenlerin "@... is followed you " gibi ufak bir uyarı gösterebilirsin, bu dikkat çekici kılacaktır,

Sistemde ki kullanıcı sayısı ve AKTİF kullanıcı sayılarını barındırman dikkat çekici olaiblir

İşin mühendisliği çok güzel ancak tasarım konusunda da bir miktar önem gösterilmeli;

Ve son olarak takip etmek için kullanıcıları listelerken filtreleme olmalı; ÜLKE, Cinsiyet, İlgi alanı gibi...

Bol Şanslar

Teşekkürler... Site açıkken sizi birisi takip ettiğinde anında "@ is just follow you" diye bişey çıkıyo ve birkaç saniye sonra kayboluyo ...
Toplam kullanıcı sayısı değil de o anda sitede kaç kişi var onu gösteriyorum ...
Bilgisayar Mühendisliği bölümüm olduğu için kod tarafı biraz daha ağar basıyor..Yani logo ve görselliğe fazla önem veremedim ama site bu şekilde sade ve anlaşılabilir ... Tabii ki zaman içinde isteklere ve gereksinimlere göre ekleme ve çıkarma yapılabilir..

Sitede şu an kategorilendirme yok ... Yani cinsiyet , konum , ilgi alanı bilgisi twitter dan çoğunlukla gelmiyo , yani kullanıcılar eklemiyo ... Ancak sitede kullanıcıların doldurucağı bir bölüm olabilir..Güzel fikir , ileride değerlendiricem .. Teşekkürler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5