İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Twitter Takipçi Kazanma Siteleri

masterthone

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Twitter Takipçi arttırma yöntemleri adlı yazımda sizlere twitter takipçi arttırma yöntemlerini tek tek anlattım. Ancak şimdiki yazımda twitter takipçi arttırma sitelerini söyleyeceğimi Birçok twştter takipçi arttırma sitesi mevcuttur Ancak ben bu yazımda en çok kullanılan ve en çok faydalı olanları anlatacağım..

1) Takipçi Havuzu :

Takipçi Havuzu ile takipçi kazanmak çok Kolay.İlk olarak web adreslerine giriyoruz. Daha sonra GİRİŞ YAP butonuna tıklıyoruz ve bize her uygulamada olduğu gibi bu uygulamada da izin istiyor giriş yap butonuna basıyoruz ve web sitesine geri dönüyor. Daha sonra ne kadar krediniz var ise ( sanırım 50 kredi veriliyor ) o kredi kadar TAKİPÇİ KAZANMAYA BAŞLA butonuna tıklayarak çok hızlı bir şekilde takipçi kazanmaya başlıyorsunuz.. EN SEVDİĞİM ÖZELLİĞİ ÇOK HIZLI OLMASIDIR..
2) Takipçi Denizi :

Takipçi havuzu ile aynı sistemde çalışıyor sisteme giriş yapıp siz birilerini takip ediyorsunuz ve o birileride sizi takip ediyor döngüsel olarak.Sizin hiçirşey yapmanıza gerek kalmıyor yapmanız gereken tek şey uygulamaya izin vermek oluyor.. ilk üyelikte 100 kredi alıyorsunuz. Her 1 kredi 1 takipçi demek oluyor. Ve bundan sonra hergün düzenli olarak size 100 kredi geliyor. Ayrıca referans linkinizden gelenler sayesinde de ayrıca kredi kazanıyorsunuz..
3) Takipçiler Denizi :

Takipçi denizinin tamamen kopyasıdır. Tasarım olarak da kopyasıdır. Herşeyi aynı diyebilirim.İlk üyelikte 50 kredi veriyor ve hergün de 100 kredi hediye geliyor..
4) Twiwin :

En meşhur takipçi kazanma sitelerinden bir tanesidir. Diğerleri gibi kredi sistemi ve karşınızdaki kişiyi takip etme sistemi ile çalışıyor. Takip ettiğiniz her kişi için kredi kazanıyorsunuz. ve sizi takip edene kaç kredi vereceğinizi de kendiniz belirliyorsunuz. Ayrıca en büyük özelliği takibi çekenlerden kredinizi de geri alabiliyorsunuz. Not : site şuanda açılmıyor geçici bir sorun var sanırım..
5) Takipçi Bul :

Diğer takipçi sitelerinin hemen hemen benzeridir. Uygulamaya izin verdiğiniz de twitter sayfasından reklam paylaşıyor. Sizin hiçbirşey yapmanıza gerek kalmıyor. o kendi kendine takip ediyor. 10 saniye içinde takipçi kazandırıyor size. Ayrıca diğer sitelerden farkı ise hergün değil 4 saatte bir takip işlemini tekrarlayabiliyorsunuz.. Ayrıca eklemek gerekirse işlem sonrası uygulamayı kaldırmanız sizin yararınıza olacaktır çünkü sürekli reklam iletisi gönderiyor..
6) Taraftar Takip:

Sadece tuttuğunuz takımdan takipçi kazanmak isteyenler için yapılmış bi uygulama.Takımını seçiyosun ve uygulamaya izin veriyorsun. Sadece renktaşların seni takip ediyor. 4 saatte bir tekrarlayabiliyorsun ve her izinde 35 takipçi kazanıyorsun.. Takipçi bul ile aynı sistemde çalıştığı için onun için söylediklerim bunda da geçerlidir. Tek farkı bunda takım seçiyorsun.
7)Twiends :

Yabancı bir takipçi kazanma sitesidir. Pek kullanmadım ama ildiğim kadarıyla twiwin ile aynı sistem de çalışıyor. Üye oluyorsunuz ve sitedeki kişileri takip ediyorsunuz kazandığınız kredilerlede sizi takip ediyorlar. Site ingilizce ancak sadece türkçe takipçi kazanmak için settings BÖLÜMÜNDEN türkiye’yi seçebilir daha sonra Followers bölümünden “Only allow people in Turkey to follow you” seçeneğine bir tık atabilirsiniz. Böylece sadece türkçe takipçileri kazanmış olacaksınız..

Yazımızın sonuna geldik illaki birçok takipçi kazanma sitesi vardır ancak ben size en meşhurlarını ve kendi kullandığım güvenilir ve %100 çalışanları anlattım. sitelerin linkini vermedim ancak başlıkları googlede arattığınızda site adreslerine ulaşabilirsiniz. Örneğin googlede TAKİPÇİ DENİZİ yazdığınızda ilk sırada benim bahsettiğim site çıkacaktır. Hadi adiyos..

tamamen kendi yazımdır. Kaynak belirtilmeden kopyalayana hakkımı helal etmiyorum.

kaynak

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5