İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Twitter takipçi satışı sürpriz kampanyalar

BaSenator

0
İyinet Üyesi
Katılım
5 Şubat 2012
Mesajlar
2
Reaction score
0
TWITTER TAKİPÇİ SATIŞI

Takipçiler Türk olmakla birlikte gerçek, aktif ve organik diye nitelendirdiğimiz gruptadır. İlk alışverişi yapacak arkadaşlara test amaçlı 10-20 kişi gönderilebilir.
Sizin şifrenizi vermenize gerek duymuyoruz. Sadece sizi takip ediyorlar, siz kimseyi takip etmiyorsunuz (#takipedenitakipederim mantığı değildir.)

2ftwf.png


ÖNEMLİ NOTLAR

+ Şu an en az 500 en fazla 10.000 Takipçi satışımız vardır (Hediye takipçiler dışında)
+ Hediye takipçiler ilk alışverişlerde geçerlidir. (Kampanya dahilinde artık her alışverişte geçerlidir.)
+ Neden hediye veriyoruz? Takipçiler sizi istemeden takip edeceği için unfollow etme olasılıkları yüksek oluyor hediyeler ile bu olasılığı en aza çekiyoruz.


İLETİŞİM
İyinet PM

Mail: [email protected] (Gtalk, Gmail, Msn tüm hizmetlere açık maildir. 7/24 Hizmet)

Twitter: @newtonunkafasi

Web: Twitter satış sayfam

Bizi diğerlerinden ayıran özellik nedir?
Her şeyden önce verdiğimiz hediye sayısıdır. Çünkü her paketinin yarısı kadar hediye takipçi veriyoruz. Örnek: paket 10.000 ise 5.000 takipçi hediye.

Neden bizi tercih etmelisiniz?
Çünkü, piyasa da bu işi yapanların fiyatları ve verdiği hediyeler belli faiş fiyatlara az takipçi almak yerine kendi fiyatına gerektiği kadar takipçi alırsınız.

Kampanyalar neden var?
Kampanyalar 1.000'lik paket ve 5.000 den sonra 10 tl indirim paketi olarak ikiye ayrılıyor. Kampanyaların olması hem düşük bütçe ile çok takipçi kazanmanıza hem de sizlere daha iyi hizmet vermemize olanak sağlıyor.

Ekleme: Arkadaşlar, forumda online değilsem [email protected] (Gtalk, Gmail, Msn tüm hizmetlere açık maildir. 7/24 Hizmet) adresinden bize 7/24 ulaşabilirsiniz.
 

Utkukose

0
İyinet Üyesi
Katılım
16 Şubat 2008
Mesajlar
20
Reaction score
0
1000 adet takipci alabilirim ancak 20 tl simdi gonderebilirim 10 Tl yarin :) misli hesabina atabilirim. msn adresi kaldirildi
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst