İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Twitter takipçi sayısını arttırmanın yolları.

tarik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Twiends.com | Twitter Takipçi Kazanma Sitesi.

Twiends en tanınır ve en faydalı sitelerden biridir. Aslında ” Birincisi ”dir. Takip ettiğiniz kişiye göre ana sayfada cıkarsınız. Böylece sizi takip eden kişi sayısı artar. Şunları unutmayın: Sizi yabancı ülkeden, tanımadığınız kişilerde ekleyebilir. Ayrıca takip ettiğiniz işi sayısı çok olursa profilinizde kötü gözükebilir. Yani bilenler anlarlar en azından. Eğer takip ettiğiniz kişileri un follow (Takibi bırak) yaparsanız onlar’da sizi takip’ten ayrılabilir..Tek sorun bu işte.. Video’lu anlatım’da yaptım. Kullanmayı bilmeyenler için..
——————————————————————————————————————————————

Video izlemek için tıklayınız.

Twiends en tanınır ve en faydalı sitelerden biridir. Aslında ” Birincisi ”dir. Takip ettiğiniz kişiye göre ana sayfada cıkarsınız. Böylece sizi takip eden kişi sayısı artar. Şunları unutmayın: Sizi yabancı ülkeden, tanımadığınız kişilerde ekleyebilir. Ayrıca takip ettiğiniz işi sayısı çok olursa profilinizde kötü gözükebilir. Yani bilenler anlarlar en azından. Eğer takip ettiğiniz kişileri un follow (Takibi bırak) yaparsanız onlar’da sizi takip’ten ayrılabilir..Tek sorun bu işte.. Video’lu anlatım’da yaptım. Kullanmayı bilmeyenler için..

fall-book-no-text-150x150.png
Twitter’da nasıl popüler olurum ?
Twitter’da ünlü olmak sanıldığı kadar zor değil. Ama kolay olduguda söylenemez. Twitter’daki popüler odalar (Adını tam bilmiyorum. Odalar dediğim #bsaktif gibi) ‘a girip türklerin cevaplarına komik komik yazılar yazabilirsiniz. Benim en çok hoşuma giden, takipçi kazandıran bu.. Popüler odalara komik tweet atarak’ta kazanabilirsiniz ayrıca. Ve en önemlisi: Twitter’da bir oda kurun mesela. Adını siz bulun. Ama gündemle alakalı olsun. Daha çok dikkat çeker. Gündemi kurduktan sonra arkadaşlarınızdan istekte bulunun. Bu oda’yı re tweet yaparak paylaşsınlar. Böyle’de pek fazla üye gelmiyorsa ünlülerden istekte bulunun. Ben 2 kere istedim ikisinde’de beni kırmadılar : ) Facebook sayfası gibi yerlerde paylaşarak’ta üye kazandırabilirsiniz… Ünlü firmalar, özel odalara ” Sponsor ” kimliğiyle giriş yapabiliyor. Tweet’i en üstte gözüküyo. Bunun onlara ne kadar kazancı olur bilmem ama olmasa koymazlardı değil mi. : )

Ayrıca Ünlüleri takip edenleri takip edebilirsiniz .
Hilal cebeci gibi reklam amaçlı twitter’da takipçi sayısı çok olan kişileri takip eden on onbilerce, yüzbinlerce kişi var. Örneğin Cem yılmaz..550Bin takipcisi var. Neyse ünlüleri takip eden kişileri takip edebilirsiniz. Takip ettikçe onlar da sizi takip edeceklerdir. Ve işin en acımasız yerine geldik. Takip ettiğiniz kişileri un follow yapınız. Ama elinde sonunda sizi takip edenler ” ben bunu tanımıyorum ki, niye ekledim! ” diyebilirler. Sizi un follow edebilirler. Yani güzel takipçi sayısı istiyorsanız, sizi takip eden kişileri takip edin.
winter-snow-angel-no-text-150x150.png

happybirds3Medium.png
Yada Adam gibi kullanın yav şunu! :)‘
‘ Twitter’da amacım follow sayısını arttırmak değil, sohbet etmek! Kaynaşmak! ” diyorsanız en güzel yöntemlerden biri varsa blogunuza bir twitter penceresi, altınada takip butonu ekleyin. En güzeli budur. Sizi istemeden takip eden değil’de size hayran oldugu için yada sohbet etmek istediği için arayan kişiler takip eder.. Kimseyi, ilk baştada kendinizi kandırmadan bu yöntemle on, yüz, binlerce takipçi kazanabilirisniz.. Ayrıca komik durumlar paylaşarak insanların re tweet yaptırabilir, yine sohbet edebilecek, adam gibi takipçi kazanabilirsiniz… İlla zorlamaya gerek yok.. : )
Neyse, bu kadar yazı yazdım ama simdi sizden bir isteğim var. @Tweettivet (Benim hesabım) bunu follow edin. : D

(Yazı forumda kötü durdu bi türlü düzeltemedim.İnşallah işinize yarar tüyolar ;) ..)

Twitter takipçi arttırmanın yolları yazısı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5