İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Twitter Takipci Sitesi 2018

twittertakipci34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Twitter da başka sosyal medya programları gibi uzun süredir hayatımızda olan bir platformdur ve pek çok sayıda da kullanıcısı bulunmaktadır. Genellikle ülkemiz de twitter bundan sonra bir haberleşme ağı durumuna dönüşmüş olup, kurumların bile tercih ettiği bir sosyal medya platformudur. Bu program ile şahıslar belirli karakterde durum, söz paylaşabilmektedirler. Kişiler twitter üzerinden de pek çok şahsa ulaşabilmektedirler. Bu yüzden insanlar da bundan sonra tanınmış olma talebi bu programlar ile daha da artmış durumdadır. İnsanlar daha tanınmış bir profil çizebilmek amacıyla takipçi adetlerini yükseltmek hedefli pek çok değişik tekniği denemektedirler. Bu yöntemlerden biri de twitter takipçi kazan siteleri ve hileleridir.

Twitter Takipci

Kişilerin bu göz önünde olma talebinden ötürü tercih ettikleri bu takipçi arttırma hileleri de gün geçtikçe artmakta ve çok çok şahıs bu tekniği tercih etmektedir. Bu takipçi kasma hileleri amacıyla twitter hesaplarınız ile bu hilelerin verildiği sitelere giriş yapmanız gerekmektedir. Daha sonra kısa vakitte bu hile veren siteler sizlere takipçi kazandıracaklardır. Başlangıç amacıyla twitter takipçi kazan siteleri sizlere az miktarda bir takipçi kazandırsa da vakit ortamında bu sayı sizin istediği sayıya ulaşacaktır. Siteler sizin yerine twitter da paylaşım gerçekleştirdikleri amacıyla sizin daha aktif bir kullanıcı olmanızı ve daha çok şahıs doğrulusunda görülmenizi sağlayacaklardır.

Twitter Takipci Arttırma

Twitter üzerinden pek çok site sizlere takipçi kazandırmaktadır. Ancak bu takipçiler genelde ya yabancı ya da düzmece hesaplardır. Bu yüzden bu tarz Twitter takipçi kazan hilesi veren sitelere giriş yapmadan evvelce kesinlikle iyi bir tetkik yapmanız gerekecektir. Bu siteler sizin hesaplarını da çalarak sizi mağdur edebilirler. Genellikle daha çok adı duyulmuş ve herkes doğrulusunda sarfedilen siteler üzerinden giriş yaparak takipçi sayınızı itimat edilir bir şekilde arttırabilirsiniz. Bu siteler ilaveten sizlere ücretli olarak da takipçi satmaktadırlar. Bu tarz sitelere ücret ödemenden evvelce kesinlikle itimat edilir olup olmadıklarını da araştırın ki parasal anlamda bir mağduriyet yaşamayasınız. Twitter takipçi sayınız bu itimat edilir siteler sayesin de kısa vakitte dikkat çekici bir artış gösterecektir.

Yetkililerin dikkatine Site tanıtım bölümüne konu açamadığım için buraya açtım, taşınmasını rica ediyorum İyi çalışmalar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5