İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Twitter Ücretsiz Takipçi Siteleri

RDY

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Bildiğiniz gibi son zamanlarda twitter ın önemi gittikçe artmaya başladı. Özellikle Türkiye’de her web sitesinin, her dizinin, her ünlü kişinin, her şahsın, her şirketin twitter adresleri olması adeta zorunlu hale geldi ( mahalle baskısı ) ! Bunun neticesinde, doğal olarak sadece twitter hesabınızın olması yetmiyor, daha çok kişiye ulaşmak için, daha çok takipçinizin olması gerekiyor. Bu yazımızdada twitter sayfanızdaki beğenilerinizi nasıl artırabileceğiniz yönünde anlatım olucak.
Hiç üşenmeden piyasada var olan yaklaşık olarak 50-75 arası twitter takipçi sitesini tek tek denedim, uyguladım, aralarından en temiz, sorunsuz, hatasız olanları ayıkladım.
Aşağıdaki listede yaklaşık olarak 16 tane twitter takipçi artırma sitesi ve 3 adette twitter retweet kasma sitesi bulunmaktadır. Bu siteler aracılığı ile günlük ortalama toplam 500-1000 arası takipçi kasabilir ve ortalama 75-125 arası da retweet yapabilirsiniz tamamen ücretsiz olarak.

twitter-takipci-artirma-300x155.jpg

Yazının devamı ve siteler:
http://www.wiiv.net/twitter-ucretsiz-takipci-artirma-siteleri-guncel/

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5