İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Twitter Unfollow Scripti Satışta!

USLUER

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,

Twitter Takipçi Scriptleri’nden sonra kendime özel kodlamasını yaptığım geliştirdiğim scripti sizlere tanıtmak istiyorum. Öncelikle script basit ve kullanışlı olması açısından Divshot üzerinden bootsrap kullanarak yapılmıştır. Kullanıcılara açık bölümler açık kaynak bırakılmıştır istediğiniz gibi düzenleme veya farklı tasarım giydirebilirsiniz.

Normal Kullanıcılar İçin Genel Özellikler;

1. Uygulama tek bölümden oluşmaktadır. Bu kullanıcı grubu panel üzerinden belirlediğiniz kredi kadar geri takipden çıkan kullanıcıları takipden bırakır.
  2. Bu tür kullanıcı grubuna ; uygulama girişinde belirlediğiniz tweetler arasından rastgele bir tweeti duvarında paylaşır. ( Ek ücret karşılığında bu reklam tweetleri veya admin panelinden paylaşılan tweetlere kullanıcının arkadaşlarını etiketleyerek paylaşabilirsiniz. )
  3. Bu tür kullanıcı grubuna ; ek kredi kazanabilmesi için reklam tweeti göndererek +15 kredi kazanabilir veya arkadaşlarını davet ederek +20 kredi kazanabilir. Bu sistem hem kullanıcılar daha fazla unfollow yapabilsin diye hemde uygulamayı kullanıcı çekilmesi açısından geliştirilmiştir.
  4. Bu gruptaki kullanıcılar online olarak kredi kartıyla veya paypal üzerinden kredi veya özel üyelik satın alabilir. İşlem onaylandığında ise otomatik olarak anında kredi veya özel üyelik aylık veya haftalık olarak hesabına eklenir.
Premium Kullanıcılar İçin Genel Özellikler;

1. Uygulama 2 bölümden oluşmaktadır. Bu tür kullanıcılar aynı zamanda kredileri kadar takipçi kazanabilecekler!
  2. Kredisi biten özel üyeler geri takip etmeyenleri listeleyebilir ve sınırsız olarak unfollow işlemi yapabilir.
  3. Premium kullanıcılara hiç bir şekilde panel üzerinden işlem yaptırılamaz.
  4. Premium kullanıcılar, normal kullanıcılar gibi aynı şekilde kredi kazanmak için reklam tweeti gönderebilir, arkadaşlarına davet gönderebilir.
  5. Bu gruptaki üyeler de normal üyeler gibi online olarak kredi kartıyla veya paypal üzerinden kredi veya özel üyelik satın alabilir. İşlem onaylandığında ise otomatik olarak anında kredi veya özel üyelik aylık veya haftalık olarak hesabına eklenir. ( Var olan sürelerine ek olarak eklenir. )
Admin Panel Özellikleri;

1. Admin panel üzerinden işlem ne kadar çok olursa olsun maximum 1 saniye içerisinde işlem görür.
  2. Admin panel üzerinden Tweet, ReTweet, Favori, Takipçi Çekimleri, Spam / Şikayet ettirme ve son Olarakda Trend Topic özellikleri bulunmaktadır. (Spam / Şikayet ettirme ve Trend Topic Özellikleri ek ücrete tabidir.)
  3. Trend Topic ile sadece 200 kişilik bir uygulamayla bile saatlerde sıralamada kalabilirsiniz. Mantığı ise, admin panel üzerinden anahtar kelime girilir ve o kelime hakkındaki tweetler text olarak databaseye kaydeder. Tek bir kelime hakkında belirlediğiniz miktarda tweet toplar. Daha sonra sıralamaya sokacağınız #hastagı girerek işleme başlanır. Her tweet sıradan gönderilir ve gönderilen tweet datadan temizlenir. Böylelikle aynı tweet ikinci kez gönderim yapmaz. Bu yöntemle diğer tt hizmeti veren sitelerden bir adım önde olursunuz
  4. Kullancıları Gruplarına göre listeleyebilir, kullanıcının kredilerini üye grubunu anında değiştirebilirsiniz.
  5. Panel üzerinden, site başlığı, site açıklaması, paypal alıcı mail adresi, uygulama girişinde gönderilecek olan tweetleri anında düzenliyebilirsiniz.
Uygulama Görüntüleri;

[Ana Sayfa] – [Giriş Yapıldıkdan Sonra İndex] – [İletişim] – [Geri Takip Etmeyenleri Listele] – [Premium Üye Ana sayfa] – [Premium Üyeler Takipçi Kazan]

Uygulama Videoları ;

[Normal Üyeler İçin] - [Premium Üyeler İçin]

Script demo ve diğer ayrıntılar için benimle iletişime geçebilirsiniz.Script tamamen kullanıcı arayüzleri hariç ioncube ile şifrelenmiştir.
Şifrelenmiş her bir ayrı dosyada ayrı bir lisanslama alegoritması kullanılmıştır. Script kullanımına hiç bir zararı yoktur.

Script Fiyatı 100 olarak belirledik.Diğer ayrıntılar için [İletişim] bölümünden bana ulaşabilirsiniz.

Kaynak: Twitter Geri Takipden Çıkan Kullanıcıları Unfollow Scripti Satışta!

beal1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaş Kesinlikle Güvenilir. Daha Dun Script'i Edindim Çok Güvenilir Her Sorunumada Yardımcı Oldu Sağolsun Script'e Gelirsek 10 Numara İşliyor Sistem Anlamadıklarım Veya Cozemediklerimide Rahatça Soruyorum Arkadaşa Aklınızda Soru Kalmasın Rahatca Alıp Sorunsuz Script'in Tadına Bakabilirsiniz :)

USLUER

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaş Kesinlikle Güvenilir. Daha Dun Script'i Edindim Çok Güvenilir Her Sorunumada Yardımcı Oldu Sağolsun Script'e Gelirsek 10 Numara İşliyor Sistem Anlamadıklarım Veya Cozemediklerimide Rahatça Soruyorum Arkadaşa Aklınızda Soru Kalmasın Rahatca Alıp Sorunsuz Script'in Tadına Bakabilirsiniz :)

Teşekkür ederim hayırlı olsun

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5